• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Új termékek napokon belül a shopban

Talawa fa és Red Moor árban van. Súlyra mérjük, de most még leginkább teszteljük csak, milyen a fogadtatás, mennyire használhatóak szép berendezésekhez stb. Ha jó és kapunk belőle folyamatosan akkor maradhat készleten is.
 
Talawa fa és Red Moor árban van. Súlyra mérjük, de most még leginkább teszteljük csak, milyen a fogadtatás, mennyire használhatóak szép berendezésekhez stb. Ha jó és kapunk belőle folyamatosan akkor maradhat készleten is.

Szia! Vásároltam is egy szép példányt szombaton. Nagyon jó árban volt. De úgy viselkedett a kis pimasz, mint egy szörfdeszka :)

Ami a bolti akvában van, az le van súlyozva, vagy mennyi ideig ázott mire lenn maradt?

Köszi
 
Szia! Vásároltam is egy szép példányt szombaton. Nagyon jó árban volt. De úgy viselkedett a kis pimasz, mint egy szörfdeszka :)

Ami a bolti akvában van, az le van súlyozva, vagy mennyi ideig ázott mire lenn maradt?

Köszi
A red moor is ilyen. Érdemes kifőzni és áztatni egy darabig, hogy megszívja magát, utána lent fog maradni szépen. az egyébként tényleg egy szép darab volt, én is nézegettem. :)
 
Talawa fa :
van arra vkinek tippje, hogy főzés, áztatás nélkül mennyi idő után kellene lent maradnia?
 
Lehet hogy nem a megfelelő topic, de Viktor, várható valamikor Amanda Lazac a shopban?

Már ezerszer belefutottam, hogy nincs fent a webshopban pedig állandóan van a boltban.
@Nigro tedd majd fel pls valamikor.

Szerintem volt fent korábban csak lehet kitöröltük....

Nah mind1. Van és most is van nagyon szép. 30-40 db biztos van most.
 
Már ezerszer belefutottam, hogy nincs fent a webshopban pedig állandóan van a boltban.
@Nigro tedd majd fel pls valamikor.

Szerintem volt fent korábban csak lehet kitöröltük....

Nah mind1. Van és most is van nagyon szép. 30-40 db biztos van most.
Mennyire hasonlít a "jelleme" a galaxy-khoz? Csak mert nagyon bújkálnak előlem a kis galaxyk, pedig nem bántom őket bizisten :)
 
Kő dekorációból nem várható bővülés ? vagy ami nincs készleten, az nem lesz valamikor elérhető újra ?
 
Back
Oldal tetejére