• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ÚJDONSÁG Új termékek a Green Aqua kínálatában

Én ezt láttam egy hónapja. az ötlet tetszett, de mikor megláttam, hogy jet pipe már nem is érdekelt. :confused:
Na Kínában már lily fej is kapható 😁
 

Attachments

  • Screenshot_20210426_120729_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    Screenshot_20210426_120729_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    100.1 KB · Megtekintések: 79
  • Screenshot_20210426_120718_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    Screenshot_20210426_120718_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    42.5 KB · Megtekintések: 52
  • Screenshot_20210426_120342_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    Screenshot_20210426_120342_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    32.1 KB · Megtekintések: 74
A fórumon itt-ott volt már róla szó, de érkezett egy nagyon ígéretes növénytápcsalád a kínálatba:
A 2hr APT - tarol már a világban, ezért is keltette fel az érdeklődésünket. Mondjuk ilyen hülye névvel nem értem hogy, de ebből is látszik, hogy ami benne van az jó... :)
3 féle kivitelben kapható.

2hr APT1 Zero - Ez egy nitrát és foszfát mentes táp, kifejezetten ajánlott halas-növényes akvákhoz, vagy ha szeretnéd a piros színeket előhozni, de nagyon sok esetben ezzel a táppal meg lehet oldani az algaproblémát is. (heti 30% vízcserével működik)
2hr APT3 Complete - Ő az arany középút az APT Zero és EI között. Több tápanyagot tartalmaz, mint a Zero, de kiegyensúlyzott összetételének köszönhetően egyenletes növekedést érhetünk el vele. (heti 30% vízcserével működik)
2hr APTe EI - Végül egy "egybenEI" táp. Meglátjuk mit mutat szembeállítva a saját EI tápunkkal... :) (heti 50% vízcserével működik)

Amint látjátok, ez a tápcsalád mindenkinek nyújt alternatívát. Mi komoly jövőt jósolunk neki.
AptZ500Fbluewendtii_5000x.png
APTC500Fbluebouquetdidiplis_2000x.png
EI500Fbluepantanal2_800x.png
 
Utoljára módosított:
A fórumon itt-ott volt már róla szó, de érkezett egy nagyon ígéretes növénytápcsalád a kínálatba:
A 2hr APT - tarol már a világban, ezért is keltette fel az érdeklődésünket. Mondjuk ilyen hülye névvel nem értem hogy, de ebből is látszik, hogy ami benne van az jó... :)
3 féle kivitelben kapható.

2hr APT Zero - Ez egy nitrát és foszfát mentes táp, kifejezetten ajánlott halas-növényes akvákhoz, vagy ha szeretnéd a piros színeket előhozni, de nagyon sok esetben ezzel a táppal meg lehet oldani az algaproblémát is. (heti 30% vízcserével működik)
2hr APT Complete - Ő az arany középút az APT Zero és EI között. Több tápanyagot tartalmaz, mint a Zero, de kiegyensúlyzott összetételének köszönhetően egyenletes növekedést érhetünk el vele. (heti 30% vízcserével működik)
2hr APT EI - Végül egy "egybenEI" táp. Meglátjuk mit mutat szembeállítva a saját EI tápunkkal... :) (heti 50% vízcserével működik)

Amint látjátok, ez a tápcsalád mindenkinek nyújt alternatívát. Mi komoly jövőt jósolunk neki.
View attachment 149518
View attachment 149519
View attachment 149520
A 200ml kiszerelést tekintve az ára nem gyenge... 😲
 
A 200ml kiszerelést tekintve az ára nem gyenge... 😲
A 300ml-es ADA táp 6090.- Ft, ebből kell 3 féle flakon, az 18000.- Ft. Az APT 200ml 5490.- Ft és nem kell más mellé. ;)

Az EI-nél éppen nem jön ki a matek, de ez annak a jele, hogy olcsó a tápunk. :D

Szerk. Mégis kijön, az APT EI olcsóbb a kedvezőbb adagolás miatt.
 
Utoljára módosított:
A 300ml-es ADA táp 6090.- Ft, ebből kell 3 féle flakon, az 18000.- Ft. Az APT 200ml 5490.- Ft és nem kell más mellé. ;)

Az EI-nél nem éppen nem jön ki a matek, de ez annak a jele, hogy olcsó a tápunk. :D
Azért remélem videó tesztet csináltok majd, mert ha egy flakon kell csak és működik is akkor sok gyártó lesz pofánvágva ezzel a szerrel. 😁
 
Utoljára módosított moderátor által:
A 300ml-es ADA táp 6090.- Ft, ebből kell 3 féle flakon, az 18000.- Ft. Az APT 200ml 5490.- Ft és nem kell más mellé. ;)

Azért ez így leegyszerűsítve egy kicsit csúsztatás... 😉
Úgy tűnhet, hogy harmadába kerül. De ugye a 3 ADA táp az 900 ml...
Az sem mindegy, hogy melyikből mennyit kell adagolni, és így meddig lesz elég.
 
Azért ez így leegyszerűsítve egy kicsit csúsztatás... 😉
Úgy tűnhet, hogy harmadába kerül. De ugye a 3 ADA táp az 900 ml...
Az sem mindegy, hogy melyikből mennyit kell adagolni, és így meddig lesz elég.
hol a csúsztatás? lássunk egy példát.
100 literes akvárium

ADA tápból 3 féléből adagolunk napi 5-5 ml-t. 18000 forintért megvásároljuk a 3x300 ml-t, ebből a napi adagolás 300 forintba került.

APT Zero esetén 1 félét adagolunk, napi 3 ml-t. 5290 forintért megvásároljuk az 1x200 ml-t, ebből a napi adagolás 80 forintba került.
 
hol a csúsztatás? lássunk egy példát.
100 literes akvárium

ADA tápból 3 féléből adagolunk napi 5-5 ml-t. 18000 forintért megvásároljuk a 3x300 ml-t, ebből a napi adagolás 300 forintba került.

APT Zero esetén 1 félét adagolunk, napi 3 ml-t. 5290 forintért megvásároljuk az 1x200 ml-t, ebből a napi adagolás 80 forintba került.
Bezony
 
hol a csúsztatás? lássunk egy példát.
100 literes akvárium

ADA tápból 3 féléből adagolunk napi 5-5 ml-t. 18000 forintért megvásároljuk a 3x300 ml-t, ebből a napi adagolás 300 forintba került.

APT Zero esetén 1 félét adagolunk, napi 3 ml-t. 5290 forintért megvásároljuk az 1x200 ml-t, ebből a napi adagolás 80 forintba került.

Pont ezért írtam, hogy a napi adagolás nem volt feltüntetve. (Nekem logikusnak tűnt volna, hogy ha három féle van, akkor mindegyikből kevesebb kellhet. Nem gondoltam volna, hogy több...)
Így már teljes a kép. 😉
Köszi!
 
A fórumon itt-ott volt már róla szó, de érkezett egy nagyon ígéretes növénytápcsalád a kínálatba:
A 2hr APT - tarol már a világban, ezért is keltette fel az érdeklődésünket. Mondjuk ilyen hülye névvel nem értem hogy, de ebből is látszik, hogy ami benne van az jó... :)
3 féle kivitelben kapható.

2hr APT Zero - Ez egy nitrát és foszfát mentes táp, kifejezetten ajánlott halas-növényes akvákhoz, vagy ha szeretnéd a piros színeket előhozni, de nagyon sok esetben ezzel a táppal meg lehet oldani az algaproblémát is. (heti 30% vízcserével működik)
2hr APT Complete - Ő az arany középút az APT Zero és EI között. Több tápanyagot tartalmaz, mint a Zero, de kiegyensúlyzott összetételének köszönhetően egyenletes növekedést érhetünk el vele. (heti 30% vízcserével működik)
2hr APT EI - Végül egy "egybenEI" táp. Meglátjuk mit mutat szembeállítva a saját EI tápunkkal... :) (heti 50% vízcserével működik)

Amint látjátok, ez a tápcsalád mindenkinek nyújt alternatívát. Mi komoly jövőt jósolunk neki.
View attachment 149518
View attachment 149519
View attachment 149520
Kulonosen szimpatikus hogy rendesen feltuntetik a ppm ertekeket. Ezt nagyon ertekelem a GA es ADA tapokban is, igy van ertelme az osszehasonlitasnak. Nalam ha ez nincs alapbol kizaro ok.
A complete pedig egesz erdekes osszetetelu tapnak tunik a 1.5ppm No3 0.7 P04 egesz unortodoxnak tunik XD, bar biztos vagyok benne rendesen leteszteltek.
 
Utoljára módosított:
Kulonosen szimpatikus hogy rendesen feltuntetik a ppm ertekeket. Ezt nagyon ertekelem a GA es ADA tapokban is, igy van ertelme az osszehasonlitasnak. Nalam ha ez nincs alapbol kizaro ok.
A complete pedig egesz erdekes osszetetelu tapnak tunik a 1.5ppm No3 0.7 P04 egesz unortodoxnak tunik XD, bar biztos vagyok benne rendesen leteszteltek.
Eddig észre sem vettem :) Azt hittem elírás, de a gyártó oldalán is ez van. Közben csináltunk egy szösszenetet, ahol összefoglaltuk a három különböző táp használhatóságát.

 
Back
Oldal tetejére