• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Új fórum motor került az Akvakertész alá

Köszi ez hasznos. Megnézem majd én is. IPAD-en lehet Tapatalk HD jobb megoldás mint csak a fórumot direktbe használni. Az pont a PAD-re készült
Köszi a tippet. Szívesen megnézném, de asszem nincs belőle trial verzió. Nem sok a teljes, 2-3 euró körül van, de akkor is. A képek alapján elég fapadosnak tűnik. Majd átfutom a véleményeket, hátha okosabb leszek.
 
Köszi a tippet. Szívesen megnézném, de asszem nincs belőle trial verzió. Nem sok a teljes, 2-3 euró körül van, de akkor is. A képek alapján elég fapadosnak tűnik. Majd átfutom a véleményeket, hátha okosabb leszek.

Érdemes figyelni, hátha egszer akciós lesz. A progival minden Tapatalkos fórumot tudsz nézni. Amiből már magyarországon is egyre több van. De minden akvakertész fórum használja.
A progi bár fapados, baromi jól használható. Telón csak ezt használjuk az IPAD HD verzió pedig üt! :) Nagyon jól olvasható rajta a legtöbb fórum és nagyon gyors. Nah ennyi a reklám :)
 
Valóban jó a tapatalk, én is azt használom legtöbbször, csak most hiányzik nagyon az a "privát üzenetek" fül :(
Lehet megpróbálom majd leszedni és felrakni újra a progit, hátha megjavul magától.
 
Az új hozzászólásokat megnyitom.Az egérrel rámegyek az egyikre.Megjelenik egy buborék,amiben a legelső hsz. látható.Lehetne-e úgy,hogy a legutolsó jelenjen meg?Nem tudom,hogy ez mennyire szabályozható?
 
Az új hozzászólásokat megnyitom.Az egérrel rámegyek az egyikre.Megjelenik egy buborék,amiben a legelső hsz. látható.Lehetne-e úgy,hogy a legutolsó jelenjen meg?Nem tudom,hogy ez mennyire szabályozható?

Az a baj, hogy ez nem egyszerű dolog. Alapból nem megoldható és nem is lenne egyértelmű. Mutathatná az első olvasatlant, de akkor teljesen random mutatná a bejegyzést. Vagy a topikban az utolsót, de lehet előtte 5-6 vagy esetleg több bejegyzést nem olvastál még. Megnézem majd, de emiatt nem is tudom mi lenne a jobb.
 
A fejlécet (a menüsávval együtt) nem lehet véletlenül fixálni? Még PC-n is kényelmetlen mindig a lap tetejére lapozni. :S
 
Annak viszont örülök, hogy a hozzászólásokba betett linkek új ablakban nyílnak meg. Ezt nagyon hiányoltam az előző motornál.
 
Rss-essel olvasom a fórumot és ezzel kapcsolatos két kérdés:

A régi motor csak a legutolsó 10 bejegyzést töltötte le, az új mennyire van beállítva?

A régi Rss a hozzászólást magát is letöltötte, most csak egy "view article" jön le, amit egyenként meg kell nyitnom. Vissza lesz állítva a régi módi? Ez így nem igazán használható!
 
Egy nap tapasztalat után az rss használhatatlan... Vik, plíz, tudnál vele valamit csinálni? Nem jön le a bejegyzés (kisebb baj), nagyobb baj, hogy a letöltött link a topic elejét hozza be, nem magát az új hozzászólást!
 
Egy nap tapasztalat után az rss használhatatlan... Vik, plíz, tudnál vele valamit csinálni? Nem jön le a bejegyzés (kisebb baj), nagyobb baj, hogy a letöltött link a topic elejét hozza be, nem magát az új hozzászólást!

Jelenleg ezt tudja a motor sajnos. RSS fronton csak a címeket publikálja, tartalmat nem. Elképzelhető, hogy fejlesztenek ilyen irányba, de az elmúlt 2-3 hónapban nem jelent meg frissítés, ami ezt orvosolná. Ha változik a szitu jelentkezem.
 
A naplók között megjelöltem azokat a naplókat, amik hónap akváriuma címet kaptak korábban. Így könnyen megtalálhatóak.
Szeretnék hasonlóan eljárni versenyen jól szereplő vagy valamilyen okból kiemelt figyelmet érdemlő akváriumoknál is. Szerintem jópofa dolog és könnyen kiszúrható a sok napló között. :)
 
Amit sokat kerestem, hogy lehet egy kommentre válaszolni, szerintem sokan belefutnak elsőre biztos... a "Hozzászólás" nekem egy picit fura, lehetne "Idézet / Válasz". De ha csak nekem fura, akkor megszokom no para. :)
 
Ha jól látom elvesztek a hozzászólások,már olyan értelemben,hogy az új fórum csak a mostani hsz-eket jelzi,a régieket nem tudom elolvasni.
Régi fórumon:Felhasználói vezérlőpult -> Saját hozzászólások megtekintése.
Új fórum:Főoldal ,Bal felső sarok "tibicuk" felhasználóra kattintva -> Jelenlegi aktivitás vs. Hozzászólások ,csak az új fórumon lévő hsz láthatók.

Közben tovább kotorásztam.Pl. ha a Főoldalon,vagy a Témánál a jobb oldalon rákattintok egy felhasználóra,akármelyikre,"Hozzászólások",mondjuk ott van, hogy 876 hsz van. A hsz-ből csak az utolsó 10 oldalt mutatja,legyen ez bárkié.

Ez csak egy kis hangosan gondolkodás volt.Nem hiszen,hogy valaki kíváncsi mondjuk a 2009-2010-es hsz-ére.
Azt úgy is el tudja olvasni az adott topikban.
 
Ha jól látom elvesztek a hozzászólások,már olyan értelemben,hogy az új fórum csak a mostani hsz-eket jelzi,a régieket nem tudom elolvasni.
Régi fórumon:Felhasználói vezérlőpult -> Saját hozzászólások megtekintése.
Új fórum:Főoldal ,Bal felső sarok "tibicuk" felhasználóra kattintva -> Jelenlegi aktivitás vs. Hozzászólások ,csak az új fórumon lévő hsz láthatók.

Közben tovább kotorásztam.Pl. ha a Főoldalon,vagy a Témánál a jobb oldalon rákattintok egy felhasználóra,akármelyikre,"Hozzászólások",mondjuk ott van, hogy 876 hsz van. A hsz-ből csak az utolsó 10 oldalt mutatja,legyen ez bárkié.

Ez csak egy kis hangosan gondolkodás volt.Nem hiszen,hogy valaki kíváncsi mondjuk a 2009-2010-es hsz-ére.
Azt úgy is el tudja olvasni az adott topikban.

Ilyen szempontból nem volt adatvesztés. Tehát minden hozzászólás megvan a múltból is természetesen. Viszont az új rendszer "okos". Nem engedi túlterhelni a szervert bizonyos lekérésekkel. Pl limitálhatja a listázást, ahogy írtad, ami nem baj. De most, hogy írtad megnézem, lehet e valamit tenni ezzel.
 
Sziasztok!

Elmegyek kapirgálni a Balatonra három napra és mire visszajövök azt sem tudom hol vagyok!?

Már csak az lenne jó dolog ha a helyes írásomat is ellenőrizné (és rögtön jelezné a hibát)!

Azt hiszem most egy pár napra lelassulok!

Nekem ez olyan válltozás, mintha egy high-tech akvárium sor fogadott volna itthon a régiek helyett!

Üdv Mindenkinek!

A.ttila
 
Back
Oldal tetejére