• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Új fórum motor került az Akvakertész alá

Beüzemeltem egy funkciót ami sűrűbben kérdezi le a szervert azt értesítésekről. Ha új üzi, vagy értesítő van mostantól a böngésző TAB-ban (fülecskében) az ikon mellett mutatja számokkal.
Így akkor is látod ha valami balga okból nem az akvakertészt nézed (ami persze ritkán fordul elő) :)
Egy igazán hasznos funkció. Remélem a következő fejlesztés az lesz, ami Kautzky Armand hangján fel is olvassa a bejegyzéseket
 
Igazából a fejléc csak úgy készült. Nem tudtam aludni az éjjel. :) És rájöttem, hogy a régi gyepes zöld meg a logó felett picit eljárt az idő. Most egy kis ideig ez lesz, lehet a fejléc képet időnként cserélgetni fogjuk.
Kell csinálni jó kis landscape fotó témákat :) mint ezek a vonalban úszó amandák.... :)

A fórum motor frissítésbe viszont sok apró hibát javítottak. Ahogy látom eddig, nem nagyon van rendellenes működés.
 
Üdv Vik! Nekem is teccik az új fejléc, a logo zsíír lett... ez az akvárium egyébként is nagy kedvencem... (y)

ui.: a főkövön fejjel lefelé masírozó amanók kissé csillagközi invázió jelleget kölcsönöznek a kompozíciónak szerintem :droid: :D
 
Üdv Vik! Nekem is teccik az új fejléc, a logo zsíír lett... ez az akvárium egyébként is nagy kedvencem... (y)

ui.: a főkövön fejjel lefelé masírozó amanók kissé csillagközi invázió jelleget kölcsönöznek a kompozíciónak szerintem :droid: :D

Lehet meg kellene forditanom a kepet. Fejjel lefele? :)
 
engem a bal szélső két belógó fűszál irritál kissé, mindig azt hiszem, hogy egy hajszál van a monitoron :D:D
a két amano, de főleg a fentebbi, az nagyon fordítottkereszt jellegű. Fogadjunk ha megszámolnánk, 666 amanda lenne a képen.
 
engem a bal szélső két belógó fűszál irritál kissé, mindig azt hiszem, hogy egy hajszál van a monitoron :D:D
a két amano, de főleg a fentebbi, az nagyon fordítottkereszt jellegű. Fogadjunk ha megszámolnánk, 666 amanda lenne a képen.
Vedd ki a kiskanalat a kávéscsészéből és akkor a szemed sem fog többé fájni, meg a látomásaid is meg fognak szűnni:D

Az új design amúgy baromi jó lett(y)
 
Köszi! Örülök hogy készült róla több fotó is, nekem nagyon bejön, nem tudok nem gyönyörködni benne :)
Még azt megírjátok légyszi hogy milyen halak vannak benne?
 
Back
Oldal tetejére