• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Új fórum motor került az Akvakertész alá

Nem tudom kapcsolatban van egymással a kettő,de hiába kedveli új személy a naplóm a legkedveltebb naplóknál már nem változik azok száma akik kedvelik.Nem létfontosságú csak észrevettem.Valamint ha valaki ír vagy lájkot a naplómba sokszor nem is jelzi fent a piros szám.Ezeket leszámítva tetszenek a változások:)
 
Nem tudom kapcsolatban van egymással a kettő,de hiába kedveli új személy a naplóm a legkedveltebb naplóknál már nem változik azok száma akik kedvelik.Nem létfontosságú csak észrevettem.Valamint ha valaki ír vagy lájkot a naplómba sokszor nem is jelzi fent a piros szám.Ezeket leszámítva tetszenek a változások:)
(Szintén tökmindegy de asszem a legnépszerűbb fórumok listája sem működik jól)
 
Valamint ha valaki ír vagy lájkot a naplómba sokszor nem is jelzi fent a piros szám
Hol van az a piros szám? Én nem találom...:watching: Ezek szerint valahol látszik, hány "kedvelést" kapott a naplónk???????? (n)
 
Hol van az a piros szám? Én nem találom...:watching: Ezek szerint valahol látszik, hány "kedvelést" kapott a naplónk???????? (n)
jobb felső sarok-értesítések mellett szokott lenni egy telipiros négyzetben fehér szám.:)
 
amiben fel sem bukkan a Green Aqua fotóözön, szemben a méltán rettentően népszerű teljes felszerelés eladó, meg hasonló max 15-20 note-os topicokkal :)
Ezért gondoltam, megnézném mennyit kapott pl. saját tervezős témám, ami a nagy offolások időszakában volt népszerű. (Nem a helyezésre lennék kíváncsi, hanem a pontszámra.)
 
Nem tudom kapcsolatban van egymással a kettő,de hiába kedveli új személy a naplóm a legkedveltebb naplóknál már nem változik azok száma akik kedvelik.Nem létfontosságú csak észrevettem.Valamint ha valaki ír vagy lájkot a naplómba sokszor nem is jelzi fent a piros szám.Ezeket leszámítva tetszenek a változások:)

Limitálva van mennyi like-ról küld értesítőt optimalizálás miatt.
A nem változó stat lista viszont valami cache téma lehet. Megnézem.
 
valami hasonló van a kezdő oldalon lejjebb.:
Legkedveltebb akvárium naplók az elmúlt 3 hónapból

Ez csak a naplók fórumból listázza az elmúlt 3 hónap legtöbb like-ot kapott naplóit.
De a bibi ott van, hogy az első post like számai alapján listáz ezt most vettem észre.
 
Viszont limitalva van a meghivottak szama. Nem ez a gond?

A fórum motor óta össz vissz 2 vagy 3 embert hívtam meg,jelenleg egy ilyen üzenet folyam aktív,ahol 2 emberrel tudok beszélgetni.
A többi üzenetek törölve lettek.
Régebben ott volt a nickek alatt a meghívás menü,most viszont nem látok sehol ilyen opciót.
 
A fórum motor óta össz vissz 2 vagy 3 embert hívtam meg,jelenleg egy ilyen üzenet folyam aktív,ahol 2 emberrel tudok beszélgetni.
A többi üzenetek törölve lettek.
Régebben ott volt a nickek alatt a meghívás menü,most viszont nem látok sehol ilyen opciót.

Megnéztem 5 ember vehet részt a beszélgetésben.
A profiloddal megnézve új beszélgetést indítva simán ki tudtam választani a felhasználókat.

Esetleg próbáld meg más böngészővel is.
 
Végül is megtaláltam.De a futó beszélgetéseknél is volt régebben,hogy utána is meg lehetett hívni valakit .
Ez még soha nem tűnt fel,hogy be lehet jelölni.Tehát előtte sem jelöltem be,még is ott volt az opció a futó beszélgetéseknél.
Nem lehet , hogy régebben alapból ott volt a pipa,most pedig a frissítésnél ezt kivették?

Lehetséges,hogy aki nekem küldött üzit,ő nem engedélyezte.
 
Ahha,akkor úgy van,hogy ha én küldök üzenetet,én kezdeményezem a beszélgetést ,akkor ez alapból adott.
De ha más küld,akkor csak ő tud új tagot meghívni.
 
Beüzemeltem egy funkciót ami sűrűbben kérdezi le a szervert azt értesítésekről. Ha új üzi, vagy értesítő van mostantól a böngésző TAB-ban (fülecskében) az ikon mellett mutatja számokkal.
Így akkor is látod ha valami balga okból nem az akvakertészt nézed (ami persze ritkán fordul elő) :)
 
Back
Oldal tetejére