• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Új fórum motor került az Akvakertész alá

Sziasztok!
Lehet nem jó helyen teszem a kérdést föl ,de az ezzel foglalkozó topic zárt.
Egy ideje nem használtam a fórumot, kicsit az akvarisztikával is fölhagytam, most azonban újra belevágnék a kertészkedésbe.
Szeretnék privát üzenetet küldeni, de ezt nem tudom megtenni.Elolvastam az új szabályzatot , mivel a fórum indulásával egyidős a regisztrációm, azt hiszem a két héten már túl vagyok és a hozzászólásaim is bőségesen meghaladják az elvárt 25-öt.
Ezek ellenére is új tagnak számítok és tiltott a privát levelezés?
Köszi a választ előre is,üdv: Robi
 
Sziasztok!
Lehet nem jó helyen teszem a kérdést föl ,de az ezzel foglalkozó topic zárt.
Egy ideje nem használtam a fórumot, kicsit az akvarisztikával is fölhagytam, most azonban újra belevágnék a kertészkedésbe.
Szeretnék privát üzenetet küldeni, de nem ezt nem tudom megtenni.Elolvastam az új szabályzatot , de mivel a fórum indulásával egyidős a regisztrációm, azt hiszem a két héten már túl vagyok és a hozzászólásaim is bőségesen meghaladják az elvárt 25-öt.
Ezek ellenére is új tagnak számítok és tiltott a privát levelezés?
Köszi a választ előre is,üdv: Robi

Valószínűleg az lehet, hogy nagyon régen nem használtad a fórumot. Korábban még nem volt ez a csoport kezelés.
Most hogy elkezdted használni még nem futott le a ciklus ami áthelyezne a megfelelő csoportba. A regisztrációd és a hozzászólás is megvan. Így gondolom a mai nap folyamán megtörténik az automata áthelyezés.

Privátot vagy üzenetet más fórummotorokkal kapcsolatban nem itt a bejegyzések között tudsz küldeni, hanem:

1. katt a tag nevére és a popupban üzenet küldés vagy...
2. jobb fent üzenetek és ott.
 
Köszönöm a választ4
Igen, tudom, hogyan lehet privát üzenetet küldeni , de a következő a válasza rá a fórumnak : "Your inbox is full. Therefore, you cannot start a new conversation!"
Az inboxom, viszont tök üres ! :)
 
Back
Oldal tetejére