• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Új ELOS ledek

Akkor nektek nem tetszik az ipari design. :)
Apple termékek?

Bakker egyből az jutott eszembe róla!Valaki felcsavarozott két önmetszővel egy Iphone-t:D Nekem nagyon nem jön be annak a formája sem(és ezzel most nem akarok elindítani egy telefonos offolós vitát.tudom milyen fanatikusak az Apple vásárlók:D)
 
tudom milyen fanatikusak az Apple vásárlók
Pff.... :troll:
Azért az apple cuccok ennél jobban meg vannak szerkesztve, meg az anyagválasztás is full prémium. Nekem sem tetszik kimondottan ez a pilács, aztán lehet, hogy élőben mást mondanék, de a látszik, hogy nem egy Johnnie Ive szintű fószer alkotta meg. Azért az a tartó 1-es acéllemezből, meg az a felfogatás is olyan, mintha popszegeccsel lenne. Ettől persze biztos nagyon jó lámpa, de hát elos áron már illene nagyon szépnek lennie.
 
Hát srácok nem tudom, azért az olasz design szerintem messze veri akár a németeket akár a japánokat, habár ez alapvetően szubjektív:

E lite3 > Illuminazione > ELOS

Mikor fog egy fenti nációhoz tartozó cég bármikor is pl. cserélhető színű fedlapokat kínálni? Még odáig sem jutottak el, hogy mondjuk a vezeték egy ezüst színű 500 eur-os lámpa esetén ne fekete legyen, ha már a lámpa háza szálcsiszolt acél (én pl. magam voltam kénytelen ezüst színűre lefújni), vagy mondjuk integrálva legyen a felfüggesztésbe az elektromosság, ha már lógatod a plafonról. (Amúgy nézegetve a fenti honlapot, csak halkan jegyzem meg, hogy pl. az ATI lámpákkal szemben itt még a ventillátor sem látszik. Valószínű persze, hogy a ledek kevesebb hőt is terhelnek, de akár megoldhatták volna csúnyán is.)

Szóval design terén van még mit fejlődni, mindenkinek szerény véleményem szerint...

Zoli
 
Megosztó az tuti. Csinálnak szépet is csúnyát is meg furcsát is. Szerencsére az Alfám szép:D
Ez meg furcsa:
manta.gif
 
Dani, azt nem tudok véletlenül milyen áron futnak ezek az ELOS csodák? mármint ez a led
 
A drága és a nagyon drága között mozognak. :) GA-t kérdezd ok hoznak.
 
Dani, azt nem tudok véletlenül milyen áron futnak ezek az ELOS csodák? mármint ez a led

A fenti linken vannak egyébként EUR árak a tájékozódás végett. (Mondjuk az olasz áfa csak 22%.)

De valóban horror egy szép szett....
 
Back
Oldal tetejére