• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma Új Élet új Akvárium

Hat mint az elottem szolo is ahogy mondta nagyon szep lett, es tetszik hogy kozosen oldottatok meg, meg hogy naprol napra van dokumentalva szinte minden
 
Sziasztok!

Feltöltjük a versenyfotókat, miután lezárult az év utolsó (és számunkra legsikeresebb) megmérettetése.

_DSC1389-rev.jpg

_DSC1322-rev.jpg

Mégegyszer köszönetünket szeretnénk kifejezni @eMZé Zolinak és @viktorlantos Viktornak a képalkotás és javítás terén nyújtott segítségben.
Sokat tanultunk ebből az akváriumból, rengeteg munka volt benne de megérte!

Időrendi sorrendben:
IAPLC 776.
GAPLC 92.
HAC 12.
2014 Év akváriuma verseny 150 litet feletti kategória I. hely :) !!!

Köszönjük!

AmegA
 
GRATULÁLUNK még egyszer!
A közös munka gyümölcs beérett! Jó magasra raktátok a lécet.:whistle:
Ráadásul külön öröm és elismerés azért, hogy mindig igyekeztek normál keretből, természetes anyagokból gazdálkodni, nem a legújabb, legmenőbb cuccokkal telepakolni a medencét. És lám, az élet Benneteket igazolt, lehet így is kiváló eredményeket elérni.
 
Kár hogy azóta szét lett szedve, nagyon egyedit és természeteset sikerült alkotni.
A fotót elnézve kellemes emlékek jöttek elő:) Illetve meg kell jegyeznem, hogy a fotó nagyon jól adja vissza az akvárium igazi hangulatát. Ez utóbbi sokszor véres izzadság ellenére sem sikerül, de ezúttal viszonylag könnyen sikerült a kis csapatnak.

Gratulálok a helyezéshez(y)
 
Wow,lemaradtam,hogy milyen szuper kép kerekedett ki belőle!Nagyon tetszetős,üde látvány,a jobb oldal tetszik kifejezetten!
Drakulálok! :)
 
Sziasztok!

Megérkezett a 2014 év akváriuma verseny nyeremény hegye:

IMG_4038.JPG


Köszönjük mégegyszer innen is a verseny szervezőinek és az akváriumunkra szavazóknak!

AmegA

Gratula! :)
Gyári csomagolású Matrix Trop?? :wideyed:
 
Sziasztok!

Ma kezünkbe vettük az Akvárium Magazin 101. Számát. Jó érzéssel töltött el bennünket hogy az újság hasábjain is vissza nézhettük a régi medencénk képeit.
Keményen kell dolgozzunk, hogy valami hasonlót tudjunk összerakni!
Érdekes, sokszor nézzük vissza a naplót és mi is tudunk inspirációt meríteni belőle.

AmegA
 
Sziasztok!

A délelőtti szaladgálás után összeraktuk az akváriumot:

IMG_9405.JPG



Üdv!!

Nagyon megtetszett a akvárium berendezése, ügyes. Ahogy olvasgattam nem is kevés munka meg idő kellet hozzá.
Egy hete indított akváriumomat előre nem hasonlóan akartam berendezni, mert kicsi is (54 literes) és több fajta halat akartam bele (2-3 fajta) de ahogy megláttam ezt a remekművet úgy döntöttem megpróbálok hasonlót alkotni és csak harcsákat rakok bele.
 
Sziasztok!

Feltöltjük a versenyfotókat, miután lezárult az év utolsó (és számunkra legsikeresebb) megmérettetése.

View attachment 891

View attachment 892

Mégegyszer köszönetünket szeretnénk kifejezni @eMZé Zolinak és @viktorlantos Viktornak a képalkotás és javítás terén nyújtott segítségben.
Sokat tanultunk ebből az akváriumból, rengeteg munka volt benne de megérte!

Időrendi sorrendben:
IAPLC 776.
GAPLC 92.
HAC 12.
2014 Év akváriuma verseny 150 litet feletti kategória I. hely :) !!!

Köszönjük!

AmegA

Három éve lemaradt a listáról a 2014-es márciusi Hónap akváriuma cím!
Az első igazi motivációs bomba volt!
A hatása azóta is tart (x2)!

Kívánok mindenkinek valami hasonlót (az élete bármely területén) hisz ezek a hullámok emelnek ki a szürke hétköznapokból!

A.ttila
 
Back
Oldal tetejére