• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Új ADA termékek

Nem a mostani Amazonia sorszáma volt a II? Már a növénytápoknál is fájt, mennyire bénák a marketingeseik a logikus termék(vonal)nevek kitalálásában[emoji23]

Lehet bármit tudni a talajról? Egyel többször sütött, kevésbé morzsolódó, piramisban is megálló, amano-taszító erejű lesz?
 
Nem a mostani Amazonia sorszáma volt a II? Már a növénytápoknál is fájt, mennyire bénák a marketingeseik a logikus termék(vonal)nevek kitalálásában[emoji23]

Lehet bármit tudni a talajról? Egyel többször sütött, kevésbé morzsolódó, piramisban is megálló, amano-taszító erejű lesz?
Jajj kérem, ne vicceljük el! Ezek up-market termékek, nem kell ide cicomázott marketingstratégia.:facepalm: A garantált minőség miatt eladják a termékek önmagukat.(y) Ugyanúgy működik ez, mint az Apple-nél... hogy következhet 8-as után X ?! :ROFLMAO:
 
Jajj kérem, ne vicceljük el! Ezek up-market termékek, nem kell ide cicomázott marketingstratégia.:facepalm: A garantált minőség miatt eladják a termékek önmagukat.(y) Ugyanúgy működik ez, mint az Apple-nél... hogy következhet 8-as után X ?! :ROFLMAO:

Off, de az X a 8 mellett jött ki az iPhone megjelenésének 10. Évfordulójára. ;
 
Sziasztok!
Nos ma reggel megerkezett a Light Screen. Szep szokasos ADA csomagolas, eleg vagany a cucc benne. Felrakni nagyon konnyu az akvara. A videokon meg a kepeken durvan eros volt a fenye,hat a valosag azert nem ilyen, egyedul a szeleken van led, en azt hittem, h a hatulja tejesen fenyes lesz, de nem, csak a szelek. A full fenyero sem sokkal vilagosabb, mint amikor csak siman a feher fal volt mogotte, persze kepeken szepen ki lehet egetni. Kicsit csalodott vagyok, sokkal fenyesebbre szamitottam.
41309031454_06f6e24569_b.jpg3I7A3444 by zoltan csanyi, on Flickr
41309025474_f2bc1b4b6f_b.jpg3I7A3446 by zoltan csanyi, on Flickr
41309028604_60b71d38a5_b.jpg3I7A3445 by zoltan csanyi, on Flickr
 
Nem lehet, hogy csak le van dimmelve? A fotók alapján tuti nem trükköztek vele. Elég sok forrásból volt már kép.
 
Nem lehet, hogy csak le van dimmelve? A fotók alapján tuti nem trükköztek vele. Elég sok forrásból volt már kép.
Maxon van, ha a legalacsonyabb allasra van beallitva akkor eszre sem venni, h ott van. Nemhiszem en sem, csinaltam en is par kepet, utomunkaval ki tudom egetni szepen. Csak a live view csaloka kicsit
 
Maxon van, ha a legalacsonyabb allasra van beallitva akkor eszre sem venni, h ott van. Nemhiszem en sem, csinaltam en is par kepet, utomunkaval ki tudom egetni szepen. Csak a live view csaloka kicsit

Majdnem mondtam hogy dobhatnál egy fotót, de gondolom versenyre készülsz. Mi van az akvárium felett? Milyen fény jelenleg?
 
Maxon van, ha a legalacsonyabb allasra van beallitva akkor eszre sem venni, h ott van. Nemhiszem en sem, csinaltam en is par kepet, utomunkaval ki tudom egetni szepen. Csak a live view csaloka kicsit
Mennyi a felvett teljesítménye? Szerepel az adatlapján, vagy tudod esetleg mérni?
 
Most hogy megérkezett az új Amazonia ver 2 talaj, picit kitakarítottuk a kínálatot.
Jelenleg csak Amazonia és Amazonia ver 2 talaja van a gyártónak. Előbbit még mindig nem lehet rendelni.


Malaya, Africana, Amazonia II, Amazonia Light kiesett, ezeket lekapcsoltuk
 
ADA Clear Waterrel kapcsolatban szeretném megkérdezni, milyen sűrűn javasolt az adagolása? Kerestem, de sehol nem találtam erre vonatkozó infót. Hetente, két vízcsere között félúton lehet gond vele? Vagy csak ha nagyon szükséges akkor használjam? A garnikat eléggé meghajtja, gondolom a hirtelen ph csökkenés...
 
Sziasztok!

Az ADA növénytáp adagolóról nincs valami híretek? Lesz ebből termék valaha?
Most gondolkozom egy adagoló beszerzésén. Amint megveszem másnap biztos bejelentik az ADA-t.
 
Sziasztok!

Az ADA növénytáp adagolóról nincs valami híretek? Lesz ebből termék valaha?
Most gondolkozom egy adagoló beszerzésén. Amint megveszem másnap biztos bejelentik az ADA-t.

Nem nagyon mond semmit a gyártó az új termékek megjelenéséről. Így kb abban az időben tudjuk meg ahogy mindenki sajnos.
 
Back
Oldal tetejére