• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Új ADA termékek

elenlegi Aquasky sorozatot, ami mostanra kifutó lett.
Akkor a következő 100 forintos rendelésem mellé utánam is dobtok egyet? ;):LOL:
Azért az nem rossz, hogy kifuttatnak egy olyan szériát, amivel kapcsolatban nem tudunk hibáról. (y) Tudom, ez lenne az alap, és nem az, hogy azért kell cserélni, mert már annyira elavult, sok a gyári hibás...
 
Akkor a következő 100 forintos rendelésem mellé utánam is dobtok egyet? ;):LOL:
Azért az nem rossz, hogy kifuttatnak egy olyan szériát, amivel kapcsolatban nem tudunk hibáról. (y) Tudom, ez lenne az alap, és nem az, hogy azért kell cserélni, mert már annyira elavult, sok a gyári hibás...
Ez Japán... itt hiba nincs :) A kaizen tökéletes példája (y)
 
Akkor a következő 100 forintos rendelésem mellé utánam is dobtok egyet? ;):LOL:
Azért az nem rossz, hogy kifuttatnak egy olyan szériát, amivel kapcsolatban nem tudunk hibáról. (y) Tudom, ez lenne az alap, és nem az, hogy azért kell cserélni, mert már annyira elavult, sok a gyári hibás...

Mindig egy lutri bármilyen új technológiába ugrik bele az ember, de gondolom voltak elvárások és a többi gyártásukat ismerve eleve nem vesznek át semmit ami nem megy át a minőségellenőrzésen egyetlen beszállítótól sem. Ez az a bizonyos kis Certificate minden csomagban.
Az akvárium gyártásnál volt némi betekintésünk mi is az elvárás... volna mit tanulni annak aki ezzel foglalkozik.

Az Aquasky lámpákra visszatérve LED hibával nem találkoztunk ami szerintem hatalmas dolog. Tápegységekből volt kb 10db amit gariban cseréltünk.

4 év alatt azért picit fejlődött a LED technológia. Bár a jó RGB még mindig ritka és sokan rányomják divatból, hogy RGB, azért a hagyományos LED vonalon is van még fejlesztés.
A G széria kb ezt az űrt tölti be. Egy "olcsóbb" világítás ahol kicsit csavarnak a zöld színeken és inkább zöldes lesz a növény nem sárgás mint a korábbi verziónál.
 
Ja hogy ezt úgy kell elképzelni, hogy a világítás és az akvárium közé még el kell helyezni egy általam kiválasztott háttér szerűséget? Ez valami áttetszőbb anyagból kell legyen hogy átvilágítsa nem?

Valószínűleg egy átvilágítós fólia, ami természetesen bármilyen színű lehet.

Ami viszont okos dolog és ezért szeretem a céget, hogy figyelnek ilyenre. Hogy a háttér kifut az élekig. Az éleket is kivilágítja. A rögzítő elemek nem lógnap bele a vízbe csak annyira kapaszkodnak meg az üvegen, hogy a kampó még ne látszódjon.
A fény olyan, hogy az erős aquasky, solar világításokkal is hozza a hangulatot. Egyenletes. És közben az egész minimális vastagságú. Egyáltalán nem kell miatta pl távolabb húzni az akváriumot a faltól. Olyan mintha ott sem lenne.
 

Hát ez tuti vagány lehet, kíváncsi leszek az árai majd hogy alakulnak, bár sajna a 80 centi akváriumomra pont nem stimmel, le kell váltanom, igaz rescape idején mindenképp optira akarok váltani :)
 
Gondolom az is vagány lesz :)


Áprilisban egy évtized után úgy néz ki ellátogat hozzánk az ADA is. (y)

Biztos vagány lesz ahogy az összes ADA termék de nem is középkategóriáról beszélünk :D
Büszkék lesznek a forgalmazójukra az egyszer biztos, ilyen galéria nem akad minden sarkon sem mint a tietek :)
 
Sziasztok!
Lesz az új cső+üveg tisztító keféből is? Elég praktikusak tűnik, hogy a vége is kiképzett, így a beömlő végét sem macera tisztítani vele :)
 
a200417631c09c261a717c168ec48bf2.jpg

4c4c9f48c95fc02270669566a8adb87e.jpg
 
Back
Oldal tetejére