• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Új ADA termékek

viktorlantos

Alapító
Admin
2017-es évben sok újdonság érkezik az ADA-tól. És sok termék átalakul.

Az ADA tápcsaládja egy szögletes flakont kap és megváltozik a neve is.

A DO!Aqua család helyett egy új márka érkezik, a DO!Aqua pedig lekerül a kínálatból.

A topikba dobálom majd az újdonságokat menet közben ahogy már beszélhetünk róluk.

16178879_1850755945137663_7764271716472787947_o.jpg
 
3 hete kaptam kézhez az uj Pro Bush(nem is tudom,hogy írják)kemény szálu drótkefét.Jó kis szerszám,kőre,stabilabb fára szupi.De:miert nem dugózták le a végét?Használat után mindig ki kell csöpögtetni a vizet belöle.:mad:Es sajna nem mágneses,tehát aluminium darabka.Potom 40 euroért.Hasznos,de...
 
A terméknév bonyolítás és almárka halmozás nagymesterei :) Rájuk férne még egy kis racionalizálás...
 
Utoljára módosított:
A pont pont háromszög a logo.... picit sok volt a playstation lehet inkább a gamer topikba kellett volna betenni :)

Az átalakítások és új termékek már az Amano utáni új korszak változásai. Múlt évben elég takarékon ment a cég, de szép lassan sikerül új lendületet adni a motornak.
Ilyenek az új videók is amit a napokban tettek fel a youtube-ra.

Mivel a csapat nagy része évtizedek óta ugyanaz, nem gondoljuk, hogy az visszavesznek a vezető szerepből. Egy picit még jobban felpörgethetnék a termelést.
 
A pont pont háromszög a logo.... picit sok volt a playstation lehet inkább a gamer topikba kellett volna betenni :)

Az átalakítások és új termékek már az Amano utáni új korszak változásai. Múlt évben elég takarékon ment a cég, de szép lassan sikerül új lendületet adni a motornak.
Ilyenek az új videók is amit a napokban tettek fel a youtube-ra.

Mivel a csapat nagy része évtizedek óta ugyanaz, nem gondoljuk, hogy az visszavesznek a vezető szerepből. Egy picit még jobban felpörgethetnék a termelést.

Meg egy félbe vágott pont a másik kettő pont előtt. :D Amúgy maga a DOOA név is olyan, mintha valamelyik Dead Or Alive játék folytatása lenne. Ha a csaj bikiniben lenne, akkor lenne a hasonlóság több, mint gyanús. :D


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Így pakolták szét a tápanyagokat:

ADA Green Brighty K
ADA Green Brighty Neutral
ADA Green Brighty Mineral
ADA Green Brighty Nitrogen
ADA Green Brighty Iron

Jöhet a találgatás:
peHA68 blogján vélhetően a Netrualt írta mikronak, ami szerintem a korábbi Step lépéseinek összevonásából, azok átlagolt összetételével jöhetett létre, talán vas nélkül. - Ez racionális lépés lenne, mert a stepek tudtommal csak tápanyagsűrűségben különböztek, amit az adagolás mennyiségével amúgy is lehet szabályozni, minek akkor 3 termék ugyanarra a célra?

A mikrót aztán az Ironnal lehet majd megvastagítani (möhöhö) :D (Az ECA-val mi lesz?)

Aztán adnak makrót (K és N) két palackban (természetesen foszfát nélkül). Ez így mennyiségben nem hoz változást, ha a régi Lights-ból jön a Nitrogen, a K meg nyilván marad, ami volt.

Végül a Mineral mi lehet vajon, egy GH/KH emelő (Ca+Mg), kis tengeri sóval ízesítve? :)
 
Utoljára módosított:
Ez racionális lépés lenne, mert a stepek tudtommal csak tápanyagsűrűségben különböztek, amit az adagolás mennyiségével amúgy is lehet szabályozni, minek akkor 3 termék ugyanarra a célra?

Más a három táp összetétele és aránya.
 
Japánul már minden kiderül


Google Translate
From mid February 2017 ADA's liquid nutrient Green Brighty series and all of the aqua conditioner series will be renewed.
A new liquid nutrient is a lineup that can add necessary nutrients at an appropriate timing.
Please use it by all means to nurture a beautiful and healthy landscape.
 
Februárban jelenik meg az új tápcsalád és a vízkezelők. Épp a héten rendeltünk már belőle. Kb 2 hónap mire a hajó ideér.
Végre jönnek Solar RGB lámpák is így a boltban is lassan felkerülhetnek az akváriumok fölé. :)
 
Japánul már minden kiderül


Google Translate
From mid February 2017 ADA's liquid nutrient Green Brighty series and all of the aqua conditioner series will be renewed.
A new liquid nutrient is a lineup that can add necessary nutrients at an appropriate timing.
Please use it by all means to nurture a beautiful and healthy landscape.
Most néztem Jurijnál a videot!:)
 
Én ezt nem értem.Persze haladni kell a korral ,meg minden ...de egy jól bejáratott termékcsaládok miért kell így megváltoztatni?????Nem vagyok marketinges ,de mi értelme ennek???Kezdik előröl felépíteni a brandet??????Mi az hogy DOOOA ...ettől még én is kitaláltam volna jobbat.
A DoAqua! egy jól csengő klafa név volt.
Dani poszteréről csak a csaj a pozitívum:D:whistle:
@viktorlantos mesélj.Miért gondolja újra egy ekkora világcég az egyik márkáját??????
 
Én ezt nem értem.Persze haladni kell a korral ,meg minden ...de egy jól bejáratott termékcsaládok miért kell így megváltoztatni?????Nem vagyok marketinges ,de mi értelme ennek???Kezdik előröl felépíteni a brandet??????Mi az hogy DOOOA ...ettől még én is kitaláltam volna jobbat.
A DoAqua! egy jól csengő klafa név volt.
Dani poszteréről csak a csaj a pozitívum:D:whistle:
@viktorlantos mesélj.Miért gondolja újra egy ekkora világcég az egyik márkáját??????
Valóban csinos a hölgy, de nem csattan ki az örömtől az is biztos. :D Ennyire azért nem tragikus....:D
 
Én azt nem értem miért kell használni 4 kérdőjelet minden mondat végén :)

A témával kapcsolatosan.. haladni kell a korral. Tápoknál el tudom képzelni hogy alkalmazkodni kell az évek óta megváltozott körülményekhez. Zselés növények, erős LED világítás stb.
A Do!Aqua márka 5-6 éve létezik csak. Azóta nem nagyon történt vele semmi. Ezt felismerve lépnek tovább.

A sok fejlesztés már az Amano utáni korszak "hozománya". Nyilván ülhetnének a babérjaikon, de igyekeznek kicsit foglalkozni a céggel és tovább fejlesztik inkább.
Új tápok, pro brush, Solar RGB, Aquasky G, DOOA.... lesz miről beszélni megint.
 
Én azt nem értem miért kell használni 4 kérdőjelet minden mondat végén :)

A témával kapcsolatosan.. haladni kell a korral. Tápoknál el tudom képzelni hogy alkalmazkodni kell az évek óta megváltozott körülményekhez. Zselés növények, erős LED világítás stb.
A Do!Aqua márka 5-6 éve létezik csak. Azóta nem nagyon történt vele semmi. Ezt felismerve lépnek tovább.

A sok fejlesztés már az Amano utáni korszak "hozománya". Nyilván ülhetnének a babérjaikon, de igyekeznek kicsit foglalkozni a céggel és tovább fejlesztik inkább.
Új tápok, pro brush, Solar RGB, Aquasky G, DOOA.... lesz miről beszélni megint.
Oks,ezeket értem.Legyenek új fejlesztésű cuccok,más összetételű tápok.. de ti sem változtattok nevet csak ezért.Kap a csomagolás egy új dizájnú cimkét ,és kész a változás.Őszinte leszek .Nem a felsorolt dolgok amik zavarnak.De hogy a nevet minek piszkálták:whistle:
 
Oks,ezeket értem.Legyenek új fejlesztésű cuccok,más összetételű tápok.. de ti sem változtattok nevet csak ezért.Kap a csomagolás egy új dizájnú cimkét ,és kész a változás.Őszinte leszek .Nem a felsorolt dolgok amik zavarnak.De hogy a nevet minek piszkálták:whistle:

Reméljük hamarosan kiderül, hogy a babakék do téma helyett egy egész más világ jön. A zöld ruhás néni talán ezt jelenti. Betennék ide egy belső ábrát, ahol látszik az ADA és a DOOA termékek kapcsolata, de még nem lehet.
 
Azért a Do egy almárka volt, amihez könnyebben hozzá lehet nyúlni. Úgy fest, nem muzsikált olyan szépen, mint várták.
A tápcsalád racionalizálása meg még jó is elsülhet, az szimpla termékfejlesztés...
 
Back
Oldal tetejére