• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Új ADA termékek

Mardifunk

Főkertész
Nem a mostani Amazonia sorszáma volt a II? Már a növénytápoknál is fájt, mennyire bénák a marketingeseik a logikus termék(vonal)nevek kitalálásában

Lehet bármit tudni a talajról? Egyel többször sütött, kevésbé morzsolódó, piramisban is megálló, amano-taszító erejű lesz?

Andris87

Főkertész
Nem a mostani Amazonia sorszáma volt a II? Már a növénytápoknál is fájt, mennyire bénák a marketingeseik a logikus termék(vonal)nevek kitalálásában

Lehet bármit tudni a talajról? Egyel többször sütött, kevésbé morzsolódó, piramisban is megálló, amano-taszító erejű lesz?
Jajj kérem, ne vicceljük el! Ezek up-market termékek, nem kell ide cicomázott marketingstratégia.:facepalm: A garantált minőség miatt eladják a termékek önmagukat.(y) Ugyanúgy működik ez, mint az Apple-nél... hogy következhet 8-as után X ?! :ROFLMAO:

Molroth

Legenda
Jajj kérem, ne vicceljük el! Ezek up-market termékek, nem kell ide cicomázott marketingstratégia.:facepalm: A garantált minőség miatt eladják a termékek önmagukat.(y) Ugyanúgy működik ez, mint az Apple-nél... hogy következhet 8-as után X ?! :ROFLMAO:
Off, de az X a 8 mellett jött ki az iPhone megjelenésének 10. Évfordulójára. ;

extrudalt

Főkertész
Sziasztok!
Nos ma reggel megerkezett a Light Screen. Szep szokasos ADA csomagolas, eleg vagany a cucc benne. Felrakni nagyon konnyu az akvara. A videokon meg a kepeken durvan eros volt a fenye,hat a valosag azert nem ilyen, egyedul a szeleken van led, en azt hittem, h a hatulja tejesen fenyes lesz, de nem, csak a szelek. A full fenyero sem sokkal vilagosabb, mint amikor csak siman a feher fal volt mogotte, persze kepeken szepen ki lehet egetni. Kicsit csalodott vagyok, sokkal fenyesebbre szamitottam.
41309031454_06f6e24569_b.jpg3I7A3444 by zoltan csanyi, on Flickr
41309025474_f2bc1b4b6f_b.jpg3I7A3446 by zoltan csanyi, on Flickr
41309028604_60b71d38a5_b.jpg3I7A3445 by zoltan csanyi, on Flickr

viktorlantos

Alapító
Admin
Nem lehet, hogy csak le van dimmelve? A fotók alapján tuti nem trükköztek vele. Elég sok forrásból volt már kép.

extrudalt

Főkertész
Nem lehet, hogy csak le van dimmelve? A fotók alapján tuti nem trükköztek vele. Elég sok forrásból volt már kép.
Maxon van, ha a legalacsonyabb allasra van beallitva akkor eszre sem venni, h ott van. Nemhiszem en sem, csinaltam en is par kepet, utomunkaval ki tudom egetni szepen. Csak a live view csaloka kicsit

viktorlantos

Alapító
Admin
Maxon van, ha a legalacsonyabb allasra van beallitva akkor eszre sem venni, h ott van. Nemhiszem en sem, csinaltam en is par kepet, utomunkaval ki tudom egetni szepen. Csak a live view csaloka kicsit
Majdnem mondtam hogy dobhatnál egy fotót, de gondolom versenyre készülsz. Mi van az akvárium felett? Milyen fény jelenleg?

Jopet

Legenda
Mennyi a felvett teljesítménye? Szerepel az adatlapján, vagy tudod esetleg mérni?

Oldal tetejére