• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ÚJDONSÁG Új ADA szállítmány érkezett

Szerintem azzal nem volt semmi baj :thumbup:
Nyugodtan hozassatok 2szer ennyi árut legközelebb, ha van rá keret és igény, rám számíthattok:) Bár lehet holnap mást mondok, de valamiért úgy érzem, ennyi mozgás már kellett :)
Amúgy nagyon összeszokott kis csapatotok van, kicsit kívülállónak is éreztem magamat, főleg mire beazonosítottam, hogy ki-kicsoda hehe
Ja és köszi még egyszer. :roll: Annyira jó volt elmenni hozzátok megint, hogy elfelejtettem halat vinni :lol:
Szombaton találkozunk!
 
Szia Bálint!

Bocsánat, pont már a teherautón voltam ezért elfelejtettem bemutatkozni (aztán meg a munka heve), már itthon gondolkoztam hogy Te lehetsz a BB!

Én voltam napszemüvegben, fekete napellenzős sapkában!

Egyébbként mindíg döcögős egy ismerősökből álló csoportba elsőre beilleszkedni!

Legközelebb már más lesz!

A.ttila
 
Ha ütnek sem mondom meg, hogy Te vagy :D A beszélgetésekből nem derült ki számomra.
Akkor így utólag is örültem. Üdv:)
 
Attikám, tartsd meg a májat, te mocskos állat! :lol: :lol: :D Hogy a klasszikust idézzem! Szerintem nagyon flottul elpucoltuk azt a pár raklapot, bár az alkarom ma reggel kicsit érzékeny volt :mrgreen: szóval remélem hasznosan ütöttük el azt a pár órát! ;) :wave:
 
Csináltam néhány fotót az óriási felfordulás közepén.... hát ne tudjátok meg a TerraPlaza miatt mennyire romokban van a bolt. Lesz mit visszalegózni jövőhéten....

Jah tényleg kicsit átalakítjuk a boltot ez még jövőhéten tartani fog, de remélhetőleg utána előnyünkre válik a dolog, nektek pedig könnyebb lesz eligazodni. ;)

Akik.... Do és ADA


Product Shots on our latest ADA shipment by viktorlantos, on Flickr


Product Shots on our latest ADA shipment by viktorlantos, on Flickr

Solar fehér, szürke Green és sima lámpával


Product Shots on our latest ADA shipment by viktorlantos, on Flickr

A két új aljzat. Colorado és La Plata. A Colorado nagyon hasonlatos a korábbi Sarawakhoz, egy pici árnyalatbeli különbség van. A La Plata egy világos dekor. Sajnos csak a nagy szemcséjű verziót kaptuk a homokot később hozták ki. Pedig kombinálva lenne az igazi a homokkal.


Product Shots on our latest ADA shipment by viktorlantos, on Flickr

csipeszek, ollók bestokizva.... DoAqua


Product Shots on our latest ADA shipment by viktorlantos, on Flickr

És a prémium szériából az ADA eszközök is


Product Shots on our latest ADA shipment by viktorlantos, on Flickr

Az új Riccia Stone. Teljesen változó formák, változatos telepítést tesznek lehetővé. Sajnos a DoAqua stone belépésével az ADA egy más árkategóriába került


Product Shots on our latest ADA shipment by viktorlantos, on Flickr

CO2 buherátoroknak


Product Shots on our latest ADA shipment by viktorlantos, on Flickr

A nagy fal.... sajnos kell még egy, nem férnek fel az eszközök....


Product Shots on our latest ADA shipment by viktorlantos, on Flickr

Az új ADA prosi. Vékony, de elegáns kivitel. Ha szeretnél egyet és felénk jársz szólj, hogy szeretnél és megajándékozunk egy példánnyal


Product Shots on our latest ADA shipment by viktorlantos, on Flickr
 
Back
Oldal tetejére