• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Új ADA logo és csomagolás frissítések

viktorlantos

Alapító
Admin
Ahogy a topik is mutatja megváltozik az ADA logója idén december végével.

A logo váltás oka az ADA szerint a megnövekedett hamis termékek és koppintások miatt van. Szerintem egy általános ráncfelvarrás is megy a cégnél.
Azt mondják sok terméket másolnak és csak a csomagolást koppintják - ezt olcsó reprodukálni.

Az új csomagolások folyamatosan fognak megjelenni idén decembertől. Első körben a Green Bacter és néhány más termék, de ahogy a raktárakról kifutnak a termékeik minden termék új ruhát kap.
Ezért lesz idő amikor mindkét logóval érkeznek majd termékek. Az egyiken a régi a másikon az új logó szerepel majd.

Minden termék vonalkódot kap és néhány figyelemfelkeltő feliratot, pl hogy csak Akváriumhoz használható, vagy hogy tartsuk távol gyermekektől.

Bevallom a logót pár hete láttam, de annyira kacsa hangulata volt hogy nem mertem feltenni. Ma viszont megjött a hivatalos tájékoztató is.
Iszonyat szokatlan, a régi már már belevésődött az ember agyába. De az új logo talán jobban passzol a modern stílussal amit az ADA pl az új weblappal is követ.
Nekem hiányozni fog a régi logó, de majd megszokjuk ezt az új változatot is.

5256860775_372aff38ed_z.jpg
 
Nekem jobban tetszik a régebbi logó, a hamisítás engem nem érint, ugyanis nem tudom, mikor engedhetem meg magamnak, hogy ADA terméket vásároljak :roll:, de azért remélem, hogy a későbbiekben egy-két ADA cuccot ki tudok majd próbálni ;)
 
:wtf: Ez most kb. olyan mint ha egy másik betűstílussal írták volna le a márka nevet, szerintem HA eddig is volt koppintás és másolás, az ezután is lesz, eszt nem lehet megszüntetni! Viszont a csomagolással egyet értek és a vonalkódos dolog is egy bizosíték az ADA felől!
Azért nekem is hiányozni fog a régi stílus! ;)
 
Valamelyik logóra nagyon hasonlít ez a betűtípus, de basszus, nem tudom melyikre :evil:
A logócserét és a többit meg ők tudják, de szerintem ettől nem fogják kevesebben hamisítani.
 
Szokatlan, de ahogy írtam az új irányzathoz passzintva már nem annyira idegen.
Pl. a készülő ADA Magyar oldalban már nem néz ki furán. Ott inkább a régi kicsit sarkos logó volt öregecske.

5258374664_9fd099282c_b.jpg
 
viktorlantos said:
Szokatlan, de ahogy írtam az új irányzathoz passzintva már nem annyira idegen.
Pl. a készülő ADA Magyar oldalban már nem néz ki furán. Ott inkább a régi kicsit sarkos logó volt öregecske.



;) ;)
 
viktorlantos said:
Szokatlan, de ahogy írtam az új irányzathoz passzintva már nem annyira idegen.
Pl. a készülő ADA Magyar oldalban már nem néz ki furán. Ott inkább a régi kicsit sarkos logó volt öregecske.
Talán lemaradtam valamiről? Magyar ADA oldal? :eek: Vagy ez lesz a meglepi? ;)
 
Hümm ezt az új logót még kicsit szoknom kell, viszont a netes oldal az nagyon tetszik. Kíváncsian várjuk mi lesz belőle! :thumbup:
 
Boooooo said:
viktorlantos said:
Szokatlan, de ahogy írtam az új irányzathoz passzintva már nem annyira idegen.
Pl. a készülő ADA Magyar oldalban már nem néz ki furán. Ott inkább a régi kicsit sarkos logó volt öregecske.
Talán lemaradtam valamiről? Magyar ADA oldal? :eek: Vagy ez lesz a meglepi? ;)

Hivatalos ADA oldalon már dolgozunk egy ideje, de nemrég változott a cég webes arculata úgyhogy most megint van egy kevés munka.
A meglepi nem ez természetesen. Ezzel inkább csak tartoztunk magunknak (is).
 


Egy osztrák bútoripari cég azonos néven létezik évtizedek óta. A logójuk nagyon hasonlít a korábbi japán ADA logóra, s az osztrákok tudomásom szerint le is védték az övükét.
 
Ismerem ezt az emblémát, de nem tudom mikori. Gondolom az utolsó évtizedben készülhetett. A teherautón még más emblémát használtak.

Logo ügyben egyébként is gyakran lehet ilyenekbe belefutni. Az ADA szó némileg dobja magát milyen formátumokban néz ki jól. Ha én terveztem volna is hasonló irányba indulok el az első skiccekre. De ha választanom kell az ADA typo-ja elegánsabb átgondoltabb arculat szempontból.

Azért kíváncsi lennék esetleg hatással volt e a logováltásra a fenti szösszenet. ;)
 
Back
Oldal tetejére