• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ünnepi nyitvatartás

Sziasztok. Érdeklődnek,hogy aug. 21-én pénteken nyitva lesztek e! Atutazunk a fővároson és benéznek a családdal! Persze vásárolok is!;):D Válaszotok köszönöm.
Üdv Jani!
 
message.png

BOLTI ÜNNEPI NYITVATARTÁS: AUGUSZTUS 20-21-ÉN (CSÜTÖRTÖK-PÉNTEK) ZÁRVA; 22 (SZOMBAT): 10-13 ÓRÁIG NYITVA
akvarisztikai áruház. Növényes akváriumok, akvarisztikai felszerelések, galéria Green Aqua
 
A következő három szombaton rendes hétköznapi nyitvatartással várjuk azokat, akik a plázaőrület helyett egy kis nyugira vágynak, vagy egyszerűen csak kikapcsolnának agyban az akváriumok mellett.

Tehát már holnap tíztől ötig. (y)
 
Ha jót akartok magatoknak és nekünk is akkor 1 után jöttök, mert kisebb nyüzsi lesz. :)
 
Jövő héten nyuszi van, tehát mi sem robotolunk :) Április 14-15-16-17-én. Kérlek írjátok be a kisokosba.
Ha sürgős eheim adapter törés van, kerámia tengely probléma, elfogyott carbo vagy tápok, vagy épp akkor kellene az amanokat telepíteni az első hét után, hát az pech. Segíteni előtte vagy utána tudunk majd. :)

Éljenek a nyuszilányok! :):cool:

easter.jpg
 
Utoljára módosított:
A fenti banner még mindig aktuális...

És ezzel kapcsolatban a hétvégi GLS info

Ezúton hívjuk fel figyelmét, hogy a GLS Hungary munkarendje az alábbiak szerint alakul a húsvéti hosszú hétvégén:

2018. március 30. (péntek) - munkaszüneti nap

2018. április 2. (hétfő) - munkaszüneti nap

Ennek megfelelően a március 29-én (csütörtökön) feladott belföldi küldemények április 3-án (kedden), az export relációkban pedig a március 29-én (csütörtökön) feladott csomagok április 3-án (kedden) kerülnek továbbításra, és ezt követően a normál átfutási időknek megfelelően történik a csomagok kézbesítése.
 
Back
Oldal tetejére