• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ügyfél project tanulságok

Emlékeztek még a svájci konyhapultba helyezett paludáriumra? Tavaly novemberben csináltuk @Matyi -val. Most kaptunk egy pár friss képet. Szerintem tök jól néz ki, bár itt-ott kéne pótolni növényeket. Megmondom őszintén egyáltalán nem voltam benne biztos, hogy ez valóban működőképes koncepció lesz. Ha volna lehetőségünk karbantartani... ez odavágna... :D

View attachment 96107


View attachment 96106

View attachment 96105
Arohamsisakoséletbe!
Átvillant bennem egy gondolat: milyen ütős lenne a GA kassza/ügyfélszolgálati pultja középe egy ilyennel, persze kisebb léptékben.
 
Sajnos sehol nem kapni sellőt, olyat amit gyerekkoromban a TV-ben láttam mindig. Emiatt nincs még. 😜
Hmm arra gondolsz, hogy a GA-s lányok közül egy mindig fürdőruhában lubickolna benne? Biztos megnövelné az offline forgalmat. Csak a szabadságolások lennének neccesek. Képzeld neked kellene kisgatyában belemászni... 😂
 
Utoljára módosított:
Sziasztok! Végigolvastam a topikot. Szép kis darabok vannak, minden szempontból érdekes ezeket látni. És nagy kár, hogy a használtan vett akváriumom nem volt megfúrva... 570 liter. MIvel nincs fúrva így az alsópolcos szűrés, meg az automata RO-s vízcsere felejtős... Marad helyette a heti hordózás. De legalább megvan a dolgok romantikája :). Ezek az élmények segítenek majd egyszer nagyra becsülni, ha nekem is sikerül megújrázni mindent és egy fúrt akváriummal újrakezdeni. Az biztos, hogy a jövő évi konyhafelújításnál a vizet és a csatornát jóelőre odavezetettem az akvárium közelébe is. Remélem láthatunk még egy két projektet
 
Sziasztok! Végigolvastam a topikot. Szép kis darabok vannak, minden szempontból érdekes ezeket látni. És nagy kár, hogy a használtan vett akváriumom nem volt megfúrva... 570 liter. MIvel nincs fúrva így az alsópolcos szűrés, meg az automata RO-s vízcsere felejtős... Marad helyette a heti hordózás. De legalább megvan a dolgok romantikája :). Ezek az élmények segítenek majd egyszer nagyra becsülni, ha nekem is sikerül megújrázni mindent és egy fúrt akváriummal újrakezdeni. Az biztos, hogy a jövő évi konyhafelújításnál a vizet és a csatornát jóelőre odavezetettem az akvárium közelébe is. Remélem láthatunk még egy két projektet
Ekkora akváriumnál talán érdemes lenne utólag is megfúrni (persze a berendezést újra kell csinálni).
Az, hogy használt volt, nem jelent semmit, hiszen a megfúrt akvárium sem "úgy születik", hanem miután össze van ragasztva, utána furkálják ki.
(Erről is van videó a G.A. oldalán.)
 
Sokan le akartak beszélni az üvegfúrásról ..... megpróbáltam ,sikerült 10mm-es üveg 50-es furat csajnából rendelt fúróval.
 
Back
Oldal tetejére