• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ügyfél project tanulságok

Jól látom?
"Lapra szerelt" "IKEA-s" akvárium? 👍
A Green Aqua fejlesztő és mérnöki csapata kitalálta ezt a lapra szerelt akváriumot amit így könnyebben tudunk tárolni, csomagolni és szállítani. Pontosan, mint az IKEA bútoroknál, mellékelünk ragasztót, használati és összeszerelési tájékoztatót a csomaghoz. Sajnos az első tesztek nem valami jól sikerültek. @Nigro találtuk a legmegfelelőbbnek az átlagfelhasználói tesztre. Sajnos több tesztelés után is voltak problémák, sajnos túl bonyolult még az összeszerelési lehetőség rengeteg alkatrész és rengeteg illeszthető felület van :) de dolgozunk az egyszerűsítésen ;)
 
A Green Aqua fejlesztő és mérnöki csapata kitalálta ezt a lapra szerelt akváriumot amit így könnyebben tudunk tárolni, csomagolni és szállítani. Pontosan, mint az IKEA bútoroknál, mellékelünk ragasztót, használati és összeszerelési tájékoztatót a csomaghoz. Sajnos az első tesztek nem valami jól sikerültek. @Nigro találtuk a legmegfelelőbbnek az átlagfelhasználói tesztre. Sajnos több tesztelés után is voltak problémák, sajnos túl bonyolult még az összeszerelési lehetőség rengeteg alkatrész és rengeteg illeszthető felület van :) de dolgozunk az egyszerűsítésen ;)
Szerintem, zseniális ötlet! 👍
Kívülállóként a szekrény acél és fa szerkezetében nem látok komoly nehézséget, ha mindkettőt profi, átgondolt tervezés előzi meg. Szó szerint, összerakhatja a T. Megrendelő is.
Nem látom jól az alsó és felső acélszerkezet illesztését a lábakhoz, de ha jól látom, amit látok :), akkor én nem így csinálnám.

A legmacerásabb résznek az üvegragasztást gondolom. Oda tényleg egy vér profi szakember kell (ő ugye ment veletek?). Azt nem szabad az ügyfélre bízni, semmiképpen.

Szerintem az IKEA sem 1 db bútor után kezdte a sorozat gyártást, hanem előtte gyakoroltak egy pár évig. ;)
 
A Green Aqua fejlesztő és mérnöki csapata kitalálta ezt a lapra szerelt akváriumot amit így könnyebben tudunk tárolni, csomagolni és szállítani. Pontosan, mint az IKEA bútoroknál, mellékelünk ragasztót, használati és összeszerelési tájékoztatót a csomaghoz. Sajnos az első tesztek nem valami jól sikerültek. @Nigro találtuk a legmegfelelőbbnek az átlagfelhasználói tesztre. Sajnos több tesztelés után is voltak problémák, sajnos túl bonyolult még az összeszerelési lehetőség rengeteg alkatrész és rengeteg illeszthető felület van :) de dolgozunk az egyszerűsítésen ;)
Többször megpróbáltam. Mindig maradt egy marék "felesleges" alkatrész :)
Egyébként 1400 (!) liter lesz :cool:
 
Back
Oldal tetejére