• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ügyfél project tanulságok

Pkelemen83

Főkertész
Ekkora akváriumnál talán érdemes lenne utólag is megfúrni (persze a berendezést újra kell csinálni).
Az, hogy használt volt, nem jelent semmit, hiszen a megfúrt akvárium sem "úgy születik", hanem miután össze van ragasztva, utána furkálják ki.
(Erről is van videó a G.A. oldalán.
Köszi! Ezt jó tudni, hogy működő opció. Valamiért az a képzetem volt réges régi olvasmányok alapján, hogy fúrni üveget még lap formájában a legjobb, de ezek szerint ez egy tévedés. A fő motiváció a vízcsere automatizálása volna, de mivel most van egy működő szűrésem Eheimekkel és más beruházni való is bőven akad, szerintem még hátrasorolom a prioritás listában ezt a fejlesztést. Ez egy komplett bútor + szűrő projekt volna nekem. Az új akváriumra pedig az opti white volna a motiváció... Egyszer elkövetkezik ez az egész, de nem ez a következő lépés.

elektrorudi

Legenda
Köszi! Ezt jó tudni, hogy működő opció. Valamiért az a képzetem volt réges régi olvasmányok alapján, hogy fúrni üveget még lap formájában a legjobb, de ezek szerint ez egy tévedés. A fő motiváció a vízcsere automatizálása volna, de mivel most van egy működő szűrésem Eheimekkel és más beruházni való is bőven akad, szerintem még hátrasorolom a prioritás listában ezt a fejlesztést. Ez egy komplett bútor + szűrő projekt volna nekem. Az új akváriumra pedig az opti white volna a motiváció... Egyszer elkövetkezik ez az egész, de nem ez a következő lépés.
OK, értem a prioritást.
Nem azt vitattam, hogy üveglapot vagy kész akváriumot egyszerűbb megfúrni, csak arra reagáltam, hogy a dolog még így sem veszett balta nyele...

Pkelemen83

Főkertész
OK, értem a prioritást.
Nem azt vitattam, hogy üveglapot vagy kész akváriumot egyszerűbb megfúrni, csak arra reagáltam, hogy a dolog még így sem veszett balta nyele...
Értettem az észrevételt, és jól is jön a tanács, mert magamtól fel sem merült volna a fejemben, hogy egy akváriumot összeállÍtott állapotban furogatnak... Szóval köszönöm!
Közben elindítottam a naplót.

Oldal tetejére