• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ügyfél project tanulságok

És ezt mégis mennyi idő alatt sikerült megalkotniuk? Miért nem szóltak előbb, hogy valami nem okés az akváriummal?:eek:
 
szerintem van (volt) hangulata.
a frontüveget ti takarítottátok le hogy lehessen képet csinálni, vagy a tulaj legalább be akart látni?
Azt néha lekaparták de nem volt alapos munka.

És ezt mégis mennyi idő alatt sikerült megalkotniuk? Miért nem szóltak előbb, hogy valami nem okés az akváriummal?:eek:
5 hónapos az akvárium. Sajnos ez egy közintézmény és nem nagyon foglalkozott vele senki.
 
Az a piros oldalcsíkos hal, milyen fajta?
Szia!
Talán ő rá gondoltál?

 
Szia!
Talán ő rá gondoltál?

Szia!
Igen. Köszönöm szépen.
Rosszul kerestem. A csoportokban néztem, de ott csak 49 hal van, közben, ha az egészet néztem volna (76) akkor megtaláltam volna.
 
Utoljára módosított:
Sziasztok kertészek!
Akkor tudjuk le a heti szörnyűséget, hátha a következő héten nem találkozok ilyennel.
Szegény akváriumon nem nagyon volt víz cserélve és a világítás is ment felette folyamatosan. Havonta megyek csak így kicsit nehéz dolgom van de megteszek mindent, hogy sikerüljön visszahozni ezt a kis akváriumot.
Egy ilyen akvárium vállalható szintre hozása több idő mint néha egy 500+ os akváriumon a heti karbantartás.
2020. 02. 11. 14 45 08.jpg
 
Sziasztok kertészek!
Akkor tudjuk le a heti szörnyűséget, hátha a következő héten nem találkozok ilyennel.
Szegény akváriumon nem nagyon volt víz cserélve és a világítás is ment felette folyamatosan. Havonta megyek csak így kicsit nehéz dolgom van de megteszek mindent, hogy sikerüljön visszahozni ezt a kis akváriumot.
Egy ilyen akvárium vállalható szintre hozása több idő mint néha egy 500+ os akváriumon a heti karbantartás.
View attachment 87427
Az ilyen torteneteknel mindig elcsodalkozunk, hogy rendben, ratok bizzak a karbantartast, de a tulajnak nem tunik fel, hogy valami nem okes? Kuldene nektek egy kepet, ezt latja, mit tegyen? A vilagitast o is ki tudna kapcsolni.
Kitartast neked, losz majd egy utana kepet is?
 
Utoljára módosított:
Az ilyen torteneteknel mindig elcsodalkozunk, hogy okes, ratok bizzak a karbantartast, de a tulajnak nem tunik fel, hogy valami nem okes? Kuldene nektek egy kepet, ezt latja, mit tegyen? A vilagitast o is ki tudna kapcsolni.
Kitartast neked, losz majd egy utana kepet is?
Egy iroda előterében van és az ilyen akváriumoknak nem nagyon akad gazdája sose. Sajnos itt a karbi is nehézkes mert mesze van a mosdó és a vízcsere így vödrös megoldással megy ami szintén időigényes.
Mos nem készült utána kép, mert már nagyon vége volt a napnak és már menekültem.
 
Sziasztok kertészek!
Akkor tudjuk le a heti szörnyűséget, hátha a következő héten nem találkozok ilyennel.
Szegény akváriumon nem nagyon volt víz cserélve és a világítás is ment felette folyamatosan. Havonta megyek csak így kicsit nehéz dolgom van de megteszek mindent, hogy sikerüljön visszahozni ezt a kis akváriumot.
Egy ilyen akvárium vállalható szintre hozása több idő mint néha egy 500+ os akváriumon a heti karbantartás.
View attachment 87427
Uhh. Ebben halak is élnek (éltek)? :eek:
 
Egy iroda előterében van és az ilyen akváriumoknak nem nagyon akad gazdája sose. Sajnos itt a karbi is nehézkes mert mesze van a mosdó és a vízcsere így vödrös megoldással megy ami szintén időigényes.
Mos nem készült utána kép, mert már nagyon vége volt a napnak és már menekültem.
Miért nem viszel 30 méter csövet és egy Eheim Compact 2000-est? Akkor egyből tolhatod a vizet lefolyóba. Szükséged lesz még szerelvényre hogy csapból tudd visszatölteni.
 
Sziasztok kertészek!
Akkor tudjuk le a heti szörnyűséget, hátha a következő héten nem találkozok ilyennel.
Szegény akváriumon nem nagyon volt víz cserélve és a világítás is ment felette folyamatosan. Havonta megyek csak így kicsit nehéz dolgom van de megteszek mindent, hogy sikerüljön visszahozni ezt a kis akváriumot.
Egy ilyen akvárium vállalható szintre hozása több idő mint néha egy 500+ os akváriumon a heti karbantartás.
View attachment 87427
nem is tudtam hogy van pisztáciás vattacukor :D
Egyébként az a jó ebben a képben, hogy a fórumon mindenki megnyugszik tőle, hogy neki nincs is igazán algaproblémája...
 
Miért nem viszel 30 méter csövet és egy Eheim Compact 2000-est? Akkor egyből tolhatod a vizet lefolyóba. Szükséged lesz még szerelvényre hogy csapból tudd visszatölteni.
Szia.
Van nálam mindig 15m cső de az kevés. Azért vannak határok, így is fel vagyok pakolva mindig. Azért Budapest nem arról híres hogy olyan jól lehet parkolni ez a Hegyalja út elején van de múltkor a párizsi utca volt a cél ahova még pluszba egy oase 600 as szűrőt is cipeltem.
 
Egy iroda előterében van és az ilyen akváriumoknak nem nagyon akad gazdája sose. Sajnos itt a karbi is nehézkes mert mesze van a mosdó és a vízcsere így vödrös megoldással megy ami szintén időigényes.
Mos nem készült utána kép, mert már nagyon vége volt a napnak és már menekültem.
Érdemes erre a helyre egyáltalán akváriumot tenni? Jó, jó, fizetnek érte, de ha ennyire nem érdekel senkit az ott lévők közül, akkor nem érdemlik meg.
 
Back
Oldal tetejére