• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ÚJDONSÁG Twinstar LED széria a Green Aqua-nál

Köszi, akkor van hozzá valami az a lényeg,
De van az ati-hoz egy tarcsi függesztőm,majd meglátom.

Van-van. Igazság szerint nem egy akasztó van a tetején,mint az Odyssea lámpáknál hanem rendesen a lámpa testbe van belefűzve a tartókábel.
Cserélni szerintem max úgy lehetne ha lecsavarozza az ember a lámpa oldalát és akkor hozzáfér, igaz ezt még nem próbáltam. Remelem nem is kell. Szóval elég gyári a cucc.
 
Sziasztok!
Nem tudom, megfelelő topicba írom-e,
csak jelezni szeretném, mert egy kicsit zavaró vásárlás előtt, hogy a Twinstar 600s lámpa mérete el van írva.
600x315x117 helyett 600x135x117 a megfelelő.
Bocs, ha nem ide való.
 
Sziasztok!
Nem tudom, megfelelő topicba írom-e,
csak jelezni szeretném, mert egy kicsit zavaró vásárlás előtt, hogy a Twinstar 600s lámpa mérete el van írva.
600x315x117 helyett 600x135x117 a megfelelő.
Bocs, ha nem ide való.
Azért, mert ez egy újhullámos akváriumtető, beépített ledvilágítással :D
Mondjuk, azért ez még a jobbik eset, mert rögtön gyanússá válik. Ha mondjuk 175-re lenne elírva, akkor lenne ám csodálkozás csomagbontáskor :)

Szerintem ITT jelezd a problémát.
 
Azért, mert ez egy újhullámos akváriumtető, beépített ledvilágítással :D
Mondjuk, azért ez még a jobbik eset, mert rögtön gyanússá válik. Ha mondjuk 175-re lenne elírva, akkor lenne ám csodálkozás csomagbontáskor :)

Szerintem ITT jelezd a problémát.
Rendben, köszi [emoji3]
 
Most olvastam,hogy jön az uj Twinstar lämpa!Van valami infotok rola?

Az S széria idén kapott új LED-et, tápot.
Az ES széria most kapta meg a WRGB LED frissítést.

A meglévő termékekben nem várunk további frissítést, de már hónapokkal ezelőtt lehetett látni, hogy valamin dolgozik a TS. Ami teljesen más formavilág, mint az eddigi lámpák.
Erről bővebben azóta sem hallottunk. Lehet nem is lámpa lesz, hanem egy más termék. Passz.
 
Twinstar 2 600s Pl.A Facen lattam,meghat a januarban indulo uj Ada 60p re keresek lampäst!Rgb lenne a tökeletes,de kicsit draga lenne,meghat van mar 2 belöle!
Már kb. szeptember óta a kettes szériát kapjuk a legtöbb Twinstar lámpából, mostanra mindből csak kettes van polcon.
 
Azonos fogyasztás mellett nagyobb leadott fényerő. Illetve az új C széria már szintén RGB nem csak fehér LED.
Tehat ha szep szines növenyeket akarok akkor az S szeria lenne a legközelebb az Ada Rgb szinvilagahoz?!
 
Tehat ha szep szines növenyeket akarok akkor az S szeria lenne a legközelebb az Ada Rgb szinvilagahoz?!

Hát a Solarhoz egyik sem áll közel :)

TS S - a vörösek vörösek. Az intenzitás gyengébb, a zöldek sárgás/barnák

MK7A4813.jpg

Csak hogy lásd ez egy Solar szerű színkép. Itt épp az új Cihiros lámpással. Ez azért csak 130W, több intenzitás, teljesen más színek

MK7A4903.jpg

Ez egy új lámpa.

Ha kicsire keresel hamarosan kint lesz az új Aquasky RGB

MK7A4337.jpg

Per pill a Solar RGB színeit csak ezek a lámpák hozzák.
A twinstar, onf, maxlite teljesen más vonal.
 
Patriknak nincs ideje kivárni hogy eldőljön a pörgettyű. A következő nano erdőnek lángba kell borulnia! :p
Annak a ket embernek vagy az egyike aki mar latta az uj hard scapet,ez meg nem biztos,hogy langolni fog,de.....
 
Back
Oldal tetejére