• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ÚJDONSÁG Twinstar LED széria a Green Aqua-nál

Egy kis kedvcsináló azoknak akik szemezgetnek az S szériával ;)
7566df751ea506a98a57ea7513e9c7d2.jpg
c563547797f557bef4f99b4f2ededbe1.jpg
27b0e6615e811009cdf1758de9b0e5cf.jpg
Az akva 60-as, minimális utómunka van a képeken. Naplózta rendesen az illető a fejlődést. Ha jól néztem idei eredmény 109 az IAPLC-n, persze nem ezekkel a fotókkal.
Szerintem meggyőző teljesítménye a lámpa részéről ;)
 
Nem tudom, hogy a space miatt van, vagy a fénykép miatt, de nekem bejön ennek a lámpának a színe, azt hiszem egy ilyet be kell majd szerezni . (y)

Nekem is nagyon tetszenek a színei, főleg amiket a színesebb növényekkel tud művelni. Valamint a frodo kövek is csak rásegítenek az összhatásra.
Szemezek én is egy ilyen piláccsal ;)
 
Megnéztem a naplót, kicsit alul dokumentált;)
Megnéznék egy friss képet róla. Mennyire vagy megelégedve a lámpával? Bár tudom ez egy garnis akva, mások az elvárások.

Kíváncsi lennék egy 900e-s tapasztalatra. Mondjuk yuotubon láttam pár akváriumot.
 
Megnéztem a naplót, kicsit alul dokumentált;)
Megnéznék egy friss képet róla. Mennyire vagy megelégedve a lámpával? Bár tudom ez egy garnis akva, mások az elvárások.

Kíváncsi lennék egy 900e-s tapasztalatra. Mondjuk yuotubon láttam pár akváriumot.

Nekem nagyon bejön az E széria. Ha nem akarsz egy csúcsra járatott akvariumot akkor a legjobb választás. Szépek a színek alatta, a vasfanak és a növényeknek is jó színe van. Egy kis CO2-vel simán nevelheto parvula gyep és szép stem bokor.

900-rol nincs tapasztalatunk még, de hasonlokra lehet ott is számítani.
 
Nekem nagyon bejön az E széria. Ha nem akarsz egy csúcsra járatott akvariumot akkor a legjobb választás. Szépek a színek alatta, a vasfanak és a növényeknek is jó színe van. Egy kis CO2-vel simán nevelheto parvula gyep és szép stem bokor.

900-rol nincs tapasztalatunk még, de hasonlokra lehet ott is számítani.
Na, ilyen válaszra vártam!:) Az én igényeimnek akkor ez a megfelelő lámpa, nem akarok egy csúcsra pörgetett akit. Nincs mese, be kell ruházni egy 900e-re!
Köszi Dani, most sokat segítettél!(y)
 
A mai nap megérkezett a 900E, nagyon tetszik a lámpa, mind külsőre, mind ami a színeket illeti. Teljesen más, mint az Odyssea. Egy picit valóban szokni kell a színeket.

Egy olyan kèrdésem lenne hogy ezt a lámpát lehet maxon járatni? Úgy értem ha nincs visszadimmelve akkor se lesz baja hosszútávon ugye?
 
@viktorlantos - esetleg meg tudod mondani, hogy a 600S változatot ezzel lehet e dimmelni ? (https://www.greenaqua.hu/hu/twinstar-mini-dimmer-fenyeroszabalyzo-led-vilagitashoz.html)

Az első oldalon, mintha azt olvastam volna itt, hogy:
  • Nincs benne dimmer, de egy kinai tápra csatlakoztatható dim kapcsolóval remekül használható. A boltban most így megy, de max teljesítményen.
Ugyanakkor a terméklapon csak az E és az ES szériák vannak megnevezve.

köszi

Szia,

szerintem igen, nekem a chihiros lámpa dimmere megy rajta és az is hibátlan, pont úgy néz ki mint amit linkeltél.

Nyugodtan veheted hozzá szerintem!
 
@viktorlantos - esetleg meg tudod mondani, hogy a 600S változatot ezzel lehet e dimmelni ? (https://www.greenaqua.hu/hu/twinstar-mini-dimmer-fenyeroszabalyzo-led-vilagitashoz.html)

Az első oldalon, mintha azt olvastam volna itt, hogy:
  • Nincs benne dimmer, de egy kinai tápra csatlakoztatható dim kapcsolóval remekül használható. A boltban most így megy, de max teljesítményen.
Ugyanakkor a terméklapon csak az E és az ES szériák vannak megnevezve.

köszi

Ez a dimmer csak az E és ES szériához való.
Az S egy jóval nagyobb teljesítményű LED. teljesen más trafóval kábel vasagsággal. Oda másik dimmer kell.

Ígéretet kaptunk rá, hogy érkezik, de még nincs itt.
 
Back
Oldal tetejére