• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Twinstar [Törölve]

Status
Not open for further replies.
A gyari ajanlas vizszintes, de fuggolegesen kevesbe algasodik a porlaszto felulet mert nem direktbe kapja a fenyt.
Valamint a régi reaktor alá - ha vízszintesen volt elhelyezve - beszorultak a buborékok,és hamarabb tönkrement a porlasztó.Valaki kitalálta ,hogy legyen oldalvást ,utána sok használó így üzemeltette.Az új reaktornál már elvileg nincs ilyen bubifelhalmozódás,lehet simán vízszintesen használni.;)
 
Bedobod meleg vizbe, megpuhul, ujra tapad.
Azt elfelejtettem írni: a forróvizes fürdő sem segít a tapadókorongon.

Más.

Túl lehet adagolni a twinstart? Magyarán: nagyobb akváriumméretre állítom mint amekkora valójában van és így sűrűbben/többet megy?
 
Azt elfelejtettem írni: a forróvizes fürdő sem segít a tapadókorongon.

Más.

Túl lehet adagolni a twinstart? Magyarán: nagyobb akváriumméretre állítom mint amekkora valójában van és így sűrűbben/többet megy?

Túl! Ugy hogy óvatosan. Nekünk a Super S verzioval sikerult kinyirnunk jó par amano garnelat.
 
Hm, régi első szériás Nano vezérlő M9 reaktorral, M1-ben használhatom az 51 literes garnélásban? Vagy már túl sok?
 
Ma érkezett meg az új reaktorom :)

Örömmel vettem tudomásul, hogy a kábele kb. 15 cm-el hosszabb lett :) Illetve a tapija is másabb, talán strapabíróbb lesz.
 
Na a hosszabb kábel már ráfért... a 35 magas nanoban is alig elég a fél évvel ezelőtti kábelhossz...

Tapi meg... szét kellett vágnom egy ada csőtartó átlátszó tapadókorongot és azzal rábarkácsolni az üvegre a reaktort, szégyen. :(
 
Túl! Ugy hogy óvatosan. Nekünk a Super S verzioval sikerult kinyirnunk jó par amano garnelat.
Írnál erről valamit ha kérhetem? Nem igazán tudom, mire is számítok, talán hogy miért vagy biztos abban, hogy ő volt a ludas, vagy hogy mennyi folyamatos üzem által következett be a tragédia, vagy ilyesmi.
EZÉRT kérdezem.
Köszi.
 
Sziasztok!
Tegnap beüzemeltem a várva várt Twinstar Nano+ csodamasinát. Az normális, hogy a hozzá szállított, 3 részre osztott reaktorból csak 2 rész ontja magából a jóságot? 3-as fokozatra állítottam.
 
Sziasztok!
Tegnap beüzemeltem a várva várt Twinstar Nano+ csodamasinát. Az normális, hogy a hozzá szállított, 3 részre osztott reaktorból csak 2 rész ontja magából a jóságot? 3-as fokozatra állítottam.

Pöcköld meg a prlasztót. Szerintem kevego van alatta. Behelyezesnel mindig erdemes megkocogtatni
 
Az új reaktornál már elvileg nincs ilyen bubifelhalmozódás,lehet simán vízszintesen használni.;)

Ez tényleg így van, vagy csak elvileg? Ahogy látom a GA galéria fotókon, mindegyik akváriumban vízszintesen vannak a reaktorok. Ezek szerint nem gond, ha néhány bubi beszorul alá?
 
Ez tényleg így van, vagy csak elvileg? Ahogy látom a GA galéria fotókon, mindegyik akváriumban vízszintesen vannak a reaktorok. Ezek szerint nem gond, ha néhány bubi beszorul alá?
A réginél frankón látszódott nálam is, amit @viktorlantos is írt korábban.Viszont az új porlasztót simán lehet vízszintesen használni,nem lesz alatta buborék.Amióta megvan nem is kellett még áztatnom Superge-ben.Ahogy Viktor is írta egy posztban,csak áttörlöm a reaktort a némi pontalgától ,és mehet vissza.Sokkal jobb konstrukció,mint az első;)A naplómban látszik is szerintem ,hogy használom.:)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére