• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Twinstar 2 - az új sorozat

Sziasztok!

MIvel lehet tisztítani a porlasztót? Úgy veszem észre gyengül a "bubizás". Azt írjátok a neten, hogy az arra alkalmas tisztítóban áztatni. Az mi is??? Superge például "arra alkalmas" ? Nem teszi tönkre a fémhálót?

köszi, zs
 
Sziasztok!

MIvel lehet tisztítani a porlasztót? Úgy veszem észre gyengül a "bubizás". Azt írjátok a neten, hogy az arra alkalmas tisztítóban áztatni. Az mi is??? Superge például "arra alkalmas" ? Nem teszi tönkre a fémhálót?

köszi, zs
Lehet venni Kálcium alapu Twinstar porlaszto port.
 
Sziasztok!

Nekem egy régi Twinstar M3 készülékem van, melyhez elvileg kompatibilis az új, Twinstar II M3 reaktor. A GA webshopban nem találtam ilyen reaktort. A kérdésem az, hogy az M5-ös reaktor kompatibilis-e a régi M3 "processzorral"/készülékkel? Mert akkor azt fogom vásárolni a 27l-es kockához. :)

Köszönöm a segítséget!
 
Sziasztok!

Nekem egy régi Twinstar M3 készülékem van, melyhez elvileg kompatibilis az új, Twinstar II M3 reaktor. A GA webshopban nem találtam ilyen reaktort. A kérdésem az, hogy az M5-ös reaktor kompatibilis-e a régi M3 "processzorral"/készülékkel? Mert akkor azt fogom vásárolni a 27l-es kockához. :)

Köszönöm a segítséget!

Igen az M5 is jó hozzá 👍
 
Sziasztok!

Twinstar Nano készülékem led lámpája fél év használat után már nem világít. A működést látszólag nem befolyásolja, mert a buborékokat eregeti ahogy szokta. Tapasztaltatok már ilyet? Kell ezzel foglalkozni? Esetleg ez valami hibára utal?
 
Sziasztok!
Látom, hogy van ez a gyári tisztító por a reaktor takarítására, de van-e más megoldás is? Esetleg JBL Pro Clean Power oldat? Vagy más, ami itthon beszerezhető? Annyira nem szívesen kísérleteznék, ha egy mód van rá.
 
Szóval megjött németországból a reactor cleaner, de úgy látom egy forintot sem ér! Háromféleképpen próbáltam ki és nem csinál semmit! 😠 Már határon kívül se érdemes venni semmit. ☹️
 
Back
Oldal tetejére