• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Twinstar 2 - az új sorozat

Szóval megjött németországból a reactor cleaner, de úgy látom egy forintot sem ér! Háromféleképpen próbáltam ki és nem csinál semmit! 😠 Már határon kívül se érdemes venni semmit. ☹
Próbáld ki a nagy töménységű ecetet, az a vízkövet lehozza. Nem biztos, hogy jobb lesz, de ha jól értem sok vesztenivalód nincs. Ami tönkreteszi ezeket, az a nagy oldott anyag tartalom a vízben. Van a chihirosnak egy táblázata, hogy mekkora tds-ig ajánlják a használatát/akvárium méret. Nekem az 54 literben olyan alacsonyan kellene tartanom, ami kivitelezhetetlen. Ki is vettem, mert iszonyú gyorsan tönkrement a csere.
 
Próbáld ki a nagy töménységű ecetet, az a vízkövet lehozza. Nem biztos, hogy jobb lesz, de ha jól értem sok vesztenivalód nincs. Ami tönkreteszi ezeket, az a nagy oldott anyag tartalom a vízben. Van a chihirosnak egy táblázata, hogy mekkora tds-ig ajánlják a használatát/akvárium méret. Nekem az 54 literben olyan alacsonyan kellene tartanom, ami kivitelezhetetlen. Ki is vettem, mert iszonyú gyorsan tönkrement a csere.
Erre a tablazatra tudnal dobni egy linket? 🙏
 
Próbáld ki a nagy töménységű ecetet, az a vízkövet lehozza. Nem biztos, hogy jobb lesz, de ha jól értem sok vesztenivalód nincs. Ami tönkreteszi ezeket, az a nagy oldott anyag tartalom a vízben. Van a chihirosnak egy táblázata, hogy mekkora tds-ig ajánlják a használatát/akvárium méret. Nekem az 54 literben olyan alacsonyan kellene tartanom, ami kivitelezhetetlen. Ki is vettem, mert iszonyú gyorsan tönkrement a csere.
A TDS 122-130 között mozog 130l.en bár nem ismerem a táblázatát annak amit írtál. Az ecetet azért nem próbáltam ki mert lágyvizet használok, ezért vettem a twinstar cleanert, mert erre esküsznek hozzá. De köszönöm a válaszod, egyszer kiprobálom.
 
Back
Oldal tetejére