• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Tündérek kertje

Sziasztok! 🙂
Ma debrecenben jártunk és nem jöttünk haza üres kézzel 😁
@kmisi Misi örülök, hogy végre személyesen is megismerhettük egymást.
Köszönöm szépen mégegyszer a mátrix-ot, garnéla etetőket és a segítségedet, hogy sikerült megvennem a kütyüt! 🙂 Ez a kép már a kütyü segítségével készült 😁75605
 
Sziasztok! 🙂
Ma debrecenben jártunk és nem jöttünk haza üres kézzel 😁
@kmisi Misi örülök, hogy végre személyesen is megismerhettük egymást.
Köszönöm szépen mégegyszer a mátrix-ot, garnéla etetőket és a segítségedet, hogy sikerült megvennem a kütyüt! 🙂 Ez a kép már a kütyü segítségével készült 😁View attachment 75605
Örültem a személyes találkozónak.
Mehet a szűrő tuningolása, a garnélák üveg tálból cseresznyézhetnek, a robotkezet pedig használd egészséggel.
 
Örültem a személyes találkozónak.
Mehet a szűrő tuningolása, a garnélák üveg tálból cseresznyézhetnek, a robotkezet pedig használd egészséggel.
Szűrő tuningolás következő pihenő napok egyikében lesz. Akkor lesz karban tartás is. Szerintem megint lesz egy BO mert sajna csak nem bírok ezzel a szőr algával. Az etető tetszik nagyon remélem a garnélák is díjazni fogják.
Robotkéz... Első nekifutásra azt hittem szervíbe kell küldeni mert valami nagyon nem stimmel vele. Hihetetlen de meg kell tanulni kezelni annak ellenére, hogy youtube-on számtalan videót megnéztem róla, sok sok olvasgatás után választottam ezt a tipust. Ott minden pofon egyszerűnek tűnt aztán egyik funkciója mégis megtévesztett. Egy szó mint száz, gyakorolni kell vele🙂
 
Sziasztok.

Mai nap volt egy kis időm, de éppen csak annyi, hogy pár percet eltudtam tölteni az üveg előtt. Két dologra lettem figyelmes.

-Egyik black molly igen komoly érdeklődést mutatott a garnélák iránt, értem úgy hogy aki szem előtt volt neki azt bekergette a növények közzé. Teljesen mindegy volt neki, hogy kicsi nagy ő kergette... Szerintem eljött az ideje annak, hogy kiköltözzenek innen. Talán pont emiatt nem is nagyon lehet látni a garnikat, inkább csak ritkán.
-Másik dolgog amire felfigyeltem, hogy ha nem is őrült módon de a növények elkezdtek bubizgatni. Nem tudom minek köszönhető de minden esetre örülök neki. Alga front hát nem is tudom, hogy kell-e az a BO megint. Több szőr alga nincs, se nagyobbak, talán eltűnőben?

Képet nem hoztam mert mutogatni nem nagyon lehet, kicsit elengedtem. De karbantartáskor lövök egy előtte utána képet🙂
 
Sziasztok.

Mai nap volt egy kis időm, de éppen csak annyi, hogy pár percet eltudtam tölteni az üveg előtt. Két dologra lettem figyelmes.

-Egyik black molly igen komoly érdeklődést mutatott a garnélák iránt, értem úgy hogy aki szem előtt volt neki azt bekergette a növények közzé. Teljesen mindegy volt neki, hogy kicsi nagy ő kergette... Szerintem eljött az ideje annak, hogy kiköltözzenek innen. Talán pont emiatt nem is nagyon lehet látni a garnikat, inkább csak ritkán.
-Másik dolgog amire felfigyeltem, hogy ha nem is őrült módon de a növények elkezdtek bubizgatni. Nem tudom minek köszönhető de minden esetre örülök neki. Alga front hát nem is tudom, hogy kell-e az a BO megint. Több szőr alga nincs, se nagyobbak, talán eltűnőben?

Képet nem hoztam mert mutogatni nem nagyon lehet, kicsit elengedtem. De karbantartáskor lövök egy előtte utána képet🙂
A mollik valóban hatékonyak a szőr alga ellen, de nálam ugyanezért kellett menniük. Gyakorlatilag alig láttam garnélát amíg az akváriumban voltak. Amint kiköltöztek a garnélák hatványozottan megsokasodtak ( előjöttek a dzsungelből ;) )
 
Back
Oldal tetejére