• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Tündérek kertje

Ma kértem árajánlatot egy közeli (15km) messer telepről 5kg CO2 palackra. Most még csupán a kíváncsiság hajt, hogy ha bele akarnák kezdeni a nagy nyomásúba akkor mivel kell számolnom anyagiakban...
Meglátjuk napokon belül, hogy mennyiért adják a palackot feltéve ha válszolnak😀
 
Ma kértem árajánlatot egy közeli (15km) messer telepről 5kg CO2 palackra. Most még csupán a kíváncsiság hajt, hogy ha bele akarnák kezdeni a nagy nyomásúba akkor mivel kell számolnom anyagiakban...
Meglátjuk napokon belül, hogy mennyiért adják a palackot feltéve ha válszolnak😀
Miert nem berled a palackot? Az enyem folyamatban van. 3kg, vagy 5kg palack havi 800ft a berlet. A 3kg-t 4000, az 5kg-t 5500ert toltik..
 
Miert nem berled a palackot? Az enyem folyamatban van. 3kg, vagy 5kg palack havi 800ft a berlet. A 3kg-t 4000, az 5kg-t 5500ert toltik..
Majd meglátom mit válaszolnak. Mindenféle variációra kértem ajánlatot.
Ha a fényem elég a CO2-höz akkor lehet belevágnék idővel. Ha a szűrésem kevés lenne (2213) akkor kicserélem a halas alól az Atman 3336s-re abba több anyag fér🙂
 
Nagyon ötletes ez a Molly-biztos tálalás. [emoji106]
De biztos ami ziher alapon ragassz a fenekére (kívülről) egy nagyobb kavicsot, mert akkor fel sem tudja majd borítani.
Itt a válasz a műanyag doboz szerepének[emoji846] viszont nem tudják felborítani mert van benne egy cső is ami keresztül a fagyasztott hal kaját ejtem be nekik.
Egyébként igen a molly-k miatt eszközöltem eme nem szép találmányt. Hiába kapnak enni akkor is megennék a garnélák elől a kaját, de így esélyük sincs oda bejutni[emoji16]ebd761da2a5030592d3cef8eed0143c3.jpg
 
Majd meglátom mit válaszolnak. Mindenféle variációra kértem ajánlatot.
Ha a fényem elég a CO2-höz akkor lehet belevágnék idővel. Ha a szűrésem kevés lenne (2213) akkor kicserélem a halas alól az Atman 3336s-re abba több anyag fér🙂
Szerintem a legrosszabbra irányban keresgélsz. Én is jártam a helyi Messer telepen. 40000 felett lett volna a 10 kg-os palack és a csere is 10000 felett. Végül 16000-ért vettem a jófogáson és 8000-ért cserélem ital nagykerben. Én is meglepődtem, de ott olcsóbb.
 
Szerintem a legrosszabbra irányban keresgélsz. Én is jártam a helyi Messer telepen. 40000 felett lett volna a 10 kg-os palack és a csere is 10000 felett. Végül 16000-ért vettem a jófogáson és 8000-ért cserélem ital nagykerben. Én is meglepődtem, de ott olcsóbb.
Nagyon úgy fest, hogy válaszra sem méltatnak. 🙂
 
Egy gyors friss kép..
Úgy fest a szőr alga vissza vonulót fújt. Egyre kevesebb van. Következő karbantartáskor ismét fogok tápot adni óvatosan. Napi carbo megy...
garnélák rendben (bár nem akarom elkiabálni)...
View attachment 75178
Látom, a Pogo Octopus jól érzi magát Nálad.
Bátran mutasd meg neki az ollót, akár a talajtól 5 centisre is visszanyírhatod. Úgy fog szép, sűrű bokrot alkotni.
 
Back
Oldal tetejére