• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Tündérek kertje

Szia Zotya.
Nagyon keves idom van igy nem tudom kovetni a dolgokat. Irj ha gaz van messengeren vagy viberen.
A lampanak nem sok a fenye. Watt mindegy a lumen 50 sincs literenkent, de kuldok Gergovel diffuzort ra ha sokallod.
Semmi esetre se restartolj mert soha nem jossz ra mi okozza. Keves a novenyed. Sok vizcsere. A tartos tapmegvonas esetleges bomlas termeket eredmenyezhet ami emeli a nitrit es ammonia riziko faktorat.csekkold a szuroanyagot nincs e baci elhalasod. Csovek legyenek tisztak tapozhatsz de a makrot hagyd el. Amit adtam tapot az highoz valo nem lowhoz. Hosszu tavon algabummot eredmenyez. Az algat szedegesd, lampat arnyekold. Emeles eredmenytelen ha centikben mered. Kuldok neked en is novenyt. A sok karboval legy figyelmes mert tuladagolva leallitja vagy csokkenti a fotoszintezist. Elhalt algas novenyreszek kuka.
Arohamsisakoséletbe @Szabó Henrik ! Évekig olvastam a fórumot, erre most zanzásítva, de érthetőn leírtál mindent, amit tudni kell. :ROFLMAO:
 
Sziasztok!
Köszi mindenkinek a növényt amit tudott adni/küldeni! 🙂
Sajnos az idő kifogott a nagyrészén a növényeknek, de amit tudtam azt mindent beleraktam az akiba. Csak oda ahol hely volt, majd szabadnapomom rendet rakok szépen, most a cél az volt minden legyen akváriumban. Az összes mohát kiszedtem ami volt, ahogyan tanácsoltátok!
Egyenlőre ennyi🙂7446674467
 
Gyors helyzet jelentés.
Átrendezés után kapott egy kevés tápot is, illetve 8ml carbo-t. Az áramlás megfelelő legalábbis szerintem.
Az üveg szívót sajnos nem sikerült megreszelni így a vágás mellett döntöttem. Amíg nincs vágva addig marad a gyári szívó.
Ha minden igaz és minden jól megy akkor ma beköltözik pár db CRS garnéla🙂
Ha beköltöztek akkor jelentkezek a részletekkel🙂
 
Sziasztok.
Gyors helyzet jelentés. A héten beköltözött az üvegbe 6db CRS és 2db CBS ifjonc. Köszönet értük @T.Norbee - nak a szépséges garnikért és persze a grátisz bucékért (amik kapaszkodóként szolgáltak a garniknak az utazás során)...
Nagyon szép pirosak főleg azután miután bekerültek az üvegbe. Hamar belakták, folyamatosan látni őket. Sőtt mióta bekerültek azóta chuck norris és neje is folyamatosan szem előtt van. 🙂
Egy pár vállalhatatlan kép róluk🙂

747297473074731
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére