• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Tündérek kertje

Elvileg ma délig megjön a következő madaram😁
Igaz nem az amire vágyom de a mostanitól egy jó nagy lépéssel előrébb lépek vele kategóriában😁
Azert ez is egy jo kis hobbi, erre is el lehet kolteni egy jo nagy szatyor penzt.. ;)
 
Végül csak nem lesz új madár egyenlőre. Elmentem, kipróbáltam de nem győzött meg annyira, hogy meg is vegyem. Egyetlen dologban jobb a mostaninál az a videó/fotó minőge. Minden másban alul teljesített az elvárthoz képest. Így várok még🙂
Viszont a héten lehet megyek megnézni egy sarok akváriumot. Más naplóban kértem már segítséget azzal kapcsolatban így azt ide nem írnám le. Ha tetszik akkor meg is fogom venni és indulhat a kihívásokkal teli "víz a sorokban" projekt😁
 
😁
IMG_20190814_172725.jpg
Csak vettem egy másik madarat😁 kellett a nagyobb gép😃 három tengelyes gimbal, 4k kamera 😁
Ez lesz most egy ideig, első a ház felújítás azután megint drón csere lesz, de akkor már csak is profi gép jön🙂
 
Sziasztok.
Valahogyan csak nem bírok teljesen elszakadni ettől a fránya növémyezéstől teljesen 😁
Csak furdalja az oldalam, hogy valamit kellene kezdenem a halas aki tetején lévő kis 8l üveggel. Hiába van ott magára hagyva csak nem akar bealgásodni, buce tövek nőnek (csak érteném mitől) 😃
Szóval azon ötletelek, hogy valakitől passzolok kiszuperált led szalag darabot (kb 20cm kellene, maximum két db) aztán egy kevéske növény nyesedéket meg pár rc-t aztán had dübörögjön😃
Egyébként az új hobby pörög, szokni kell még az új gépet. Igen erős masina elég egy óvatlan gázfröccs és 20-30m magasan van😃 ez már igényel némi rutint, felszálló súlya 0.5kg felett van picivel (gimbal és kamera nélkül). Egyenlőre még kamera nélkül reptetem, kell még szoknunk egymást😃
Egyenlőre ennyi, elkezdem figyelgetni a megfelelő topic-okat😁
 
Tisztelettel jelentem, hogy újra víz van a tündérek kertjében 🙂
Nem várt fordulat, két király teknős vagy más néven tarajos teknős költözött be. Fiú: Jack Lány: Lillácska.
Gyerkőcök nevezték el őket, egyenlőre egy kis szivacs szűrővel üzemel, ez cserélve lesz, lámpa diy.😁
Lesz még finomítva meg csinosítva ez csak gyorsan össze lett nekik dobva, a fát imádják, nem is gondoltam volna meddig képesek rá felmászni😲
 

Attachments

  • IMG_20190911_165603.jpg
    IMG_20190911_165603.jpg
    202.3 KB · Megtekintések: 23
  • IMG_20190911_165611.jpg
    IMG_20190911_165611.jpg
    142 KB · Megtekintések: 22
  • IMG_20190911_165617.jpg
    IMG_20190911_165617.jpg
    172.2 KB · Megtekintések: 21
Sziasztok!

Nos lassan csak eljött ennek is az ideje, hogy azt mondjam ennek a naplónak vége. Ahogyan ennek a naplónak vége, úgy lett vége a növényes akvárium próbálkozásaimnak is.
Az utolsó pár hónap folyamatos küzdelme, ami semmi sikerrel nem járt, illetve az új hobby szinre lépése miatt elengedtem, mind a tündérek kertjét, mind a hobby-t.
Talán nem voltam elég kitartó és egy gyenge pillanatban jött az új hobby magam sem tudom. Vagy talán egyszerűen ennyi volt bennem. Kár is ezt feszegetni, azt nem mondom, hogy soha többet nem de pár éven belül biztosan nem kezdem újra.
A tündérek kertje teknős lak lett ami igen távol áll ettől, így tényleg semmi értelme tartani. A vegyes halas is felszámolásra került vagyis egész pontosan sügeres akva ként folytatja tovább minden napjait. Annak, hogy nyissak-e egy naplót...
Viszont ami fontos dolog, hogy nem zárhatom le a naplót úgy, hogy ne mondjak köszönetet nektek akik nézegették a naplót, tanácsot adtak, kisegítettek növénnyel vagy bármi mással, kedvelték a képeket vagy csak egyszerűen nyomtak egy tetszik-et🙂

Köszönöm mindenkinek! 🙂

Még egy számomra fontos dolgot megemlítenék. Van egy képem amin szerintem egész jó formában volt (mondom szerintem 😃). Nos azzal a képpel nevezni fogom év végén a WEB Aquascape versenyen. Tavaly is indultam akkor utolsó előtti lettem (csupán csak a kíváncsiság miatt neveztem akkor).
Ha most ezzel jobb eredményt fogok elérni akkor nagyon boldog leszek, hiszen csak fejlődtem valamerre. 🙂

ui: a fórumról nem fogok eltünni😁 nyugi 😂
 
Back
Oldal tetejére