• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tropica

dogibeer

Kertész szaki
Ime az uj akim!
Hardware:Co2 , szuro tetratec Ex700.
Elolenyek:12 razbora,2 Micro Razbora, 6 cory si 4-5 Amano Shrimp.
Novenyek:Blyxa Japonica, Microsorum Pteropus 'Windelov', Philipine Java Fern, Hemianthus Micranthemoides, Limnophila Aromatica, Rotala Macranda, Althernathera Roseifolia, Marsilea Hirsuta
Tap:Tropica vonal.
Hetente 40%-os viz csere.
 
Kicsit már hiányoltam a sok divatakvárium között a nem túl népszerű holland képviseletet...
 
Nagyon jó, imádom ezt stilust, de megadhatnál pár adatot, pl. aki méret, világítás, az aki kora. POntosan kifejdhetnéd mi is az a Tropica vonal TPN v. TPN+.
 
pfg said:
Nagyon jó, imádom ezt stilust, de megadhatnál pár adatot, pl. aki méret, világítás, az aki kora. POntosan kifejdhetnéd mi is az a Tropica vonal TPN v. TPN+.

70/40/40 112L
Vilagitas: 2x965 T5 24w Osram, 2xFluora T8 18w Osram.
Kb. 3 honapja van elinditva.
Eddig a Micros verziojat hasznaltam de a napokban megrendeltem az N es P csodaszert. :D
Egyelore Macro-kent a PPS-PRO-t hasznalom, volt periodus amikor kulon adagoltam PO4/NO3 1:10-hez.
 
Off

Hali!

Ez megragadta a figyelmemet: 2x965 T5 24w Osram--

ezen belül is a 965 .A 9-es jelzésűt Te hol szerezted be a T5 csőnél? Mert ilyet még csak külföldi webshopban láttam.Vagy csak elírás?Remélem nem, mert ilyenre pályázom.
 
Köszi!

Igaz nem jön be semmi mert Error-t ír ki de sejtettem, hogy csak külföldi lehet, ilyen az én szerencsém.


______________
Na, már bejött.
 
Oks, az Osram honlapját már ismerem, de ez a 9-es széria T5-ben a világon nincs...

A másikkal még próbálkozom de én még életemben nem rendeltem sehonnan.. :oops:
 
Back
Oldal tetejére