• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ÚJDONSÁG Tropica újdonságok

Tonkinensis? No comment ....

Pedig olyan mint a hölgy akit bármikor meglátunk újra elcsábulunk :)
Gyönyörű ez a növény. Valamiért nem volt szerencsénk tartósan az olasz verzióval, de a dánok híresek arról, hogy elég jól stabilizálják a növényeket ami eljut az értékesítésig.
A gyorsasága persze nem változott, de most elültettem néhányat és 5-6 hónap múlva ránézek :) :)
 
Pedig olyan mint a hölgy akit bármikor meglátunk újra elcsábulunk :)
Gyönyörű ez a növény. Valamiért nem volt szerencsénk tartósan az olasz verzióval, de a dánok híresek arról, hogy elég jól stabilizálják a növényeket ami eljut az értékesítésig.
A gyorsasága persze nem változott, de most elültettem néhányat és 5-6 hónap múlva ránézek :) :)

hehh... nem egy rapidrandi az biztos ... :D
 
Időközben a Tropica csinált egy Tropica ázsiát és amerikát is. Szóval szép lassan haladnak a világuralom felé.
Az ázsiai oldalt a világ egyik legnagyobb akváriumi növénytermesztőjével az Oriental Aquarium Pte-vel csinálták meg.
Reméljük a házasságból gyerekek is lesznek majd aminek mindannyian örülhetünk :)
 
A héten ez a három növény érkezett hozzánk mint újdonság. Sajnos szinte csak mintát kaptunk, de remélhetőleg hamarosan állandóan rendelhetőek lesznek. Addig is teszteljük. (y)

Mini Eiocaulon labor változat

34151282674_f8e52caa4c_h.jpgTropica Eriocaulon Cinereum by Viktor Lantos, on Flickr

34954275356_d8d3801c94_h.jpgTropica Eriocaulon Cinereum by Viktor Lantos, on Flickr

Kis méretű Myriophyllum

34954632236_3c463fa913_h.jpgTropica Myriophyllum Guyana by Viktor Lantos, on Flickr

34954630226_69395186f9_h.jpgTropica Myriophyllum Guyana by Viktor Lantos, on Flickr

34954627786_31819001cc_h.jpgTropica Myriophyllum Guyana by Viktor Lantos, on Flickr

Szuper vörös rotala

34184864143_6f75779d6e_h.jpgTropica Rotala H'ra by Viktor Lantos, on Flickr

34152551504_ba2a2adba0_h.jpgTropica Rotala H'ra by Viktor Lantos, on Flickr

34832115902_d5c09a6ded_h.jpgTropica Rotala H'ra by Viktor Lantos, on Flickr
 
A héten ez a három növény érkezett hozzánk mint újdonság. Sajnos szinte csak mintát kaptunk, de remélhetőleg hamarosan állandóan rendelhetőek lesznek. Addig is teszteljük. (y)

Mini Eiocaulon labor változat

View attachment 32238Tropica Eriocaulon Cinereum by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 32239Tropica Eriocaulon Cinereum by Viktor Lantos, on Flickr

Kis méretű Myriophyllum

View attachment 32240Tropica Myriophyllum Guyana by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 32241Tropica Myriophyllum Guyana by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 32242Tropica Myriophyllum Guyana by Viktor Lantos, on Flickr

Szuper vörös rotala

View attachment 32243Tropica Rotala H'ra by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 32244Tropica Rotala H'ra by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 32245Tropica Rotala H'ra by Viktor Lantos, on Flickr
Azonnal rögtön kell ez a Myrio ,[emoji7] [emoji5] ezt is nekem találták ki,már most imádom,így a dobozban.

Tapatalkkal küldve az én C6903 eszközömről
 
Azonnal rögtön kell ez a Myrio ,[emoji7] [emoji5] ezt is nekem találták ki,már most imádom,így a dobozban.

Tapatalkkal küldve az én C6903 eszközömről
Épp olvastam a myriot... na mondom már tegelem is Vik barátomat, hogy eztet figyuzzad. Aztán látom ám alatta, hogy már szétfolytál (én is).:D
 
A héten ez a három növény érkezett hozzánk mint újdonság. Sajnos szinte csak mintát kaptunk, de remélhetőleg hamarosan állandóan rendelhetőek lesznek. Addig is teszteljük. (y)

Mini Eiocaulon labor változat

View attachment 32238Tropica Eriocaulon Cinereum by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 32239Tropica Eriocaulon Cinereum by Viktor Lantos, on Flickr

Kis méretű Myriophyllum

View attachment 32240Tropica Myriophyllum Guyana by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 32241Tropica Myriophyllum Guyana by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 32242Tropica Myriophyllum Guyana by Viktor Lantos, on Flickr

Szuper vörös rotala

View attachment 32243Tropica Rotala H'ra by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 32244Tropica Rotala H'ra by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 32245Tropica Rotala H'ra by Viktor Lantos, on Flickr
Jézus Eriocaulon Cinereum óriásit mutatna egy "sivatag"projektben. Imádom. Szóljatok ha kapható :D
 
Nem újdonság, de mégis egy nem túl rég megjelent, de valamiért keveset használt növényke.
Pedig, mint Crypto nagyon speciális egyedi megjelenése van és a színe miatt jóval több akváriumba lehet használni, mint a társait.

Ismered? Próbáltad? Ha nem próbáld ki legközelebb. A főnök ajánlásával pfff :)

https://www.greenaqua.hu/hu/tropica-cryptocoryne-albida-brown.html

Cryptocoryne_albida_brown.jpg
 
Utoljára módosított:
Nem újdonság, de mégis egy nem túl rég megjelent, de valamiért keveset használt növényke.
Pedig, mint Crypto nagyon speciális egyedi megjelenése van és a színe miatt jóval több akváriumba lehet használni, mint a társait.

Ismered? Próbáltad? Ha nem próbáld ki legközelebb. A főnök ajánlásával pfff :)

View attachment 46223
Én kedvet kaptam, csak nem tudtam mi ez :D

Cryptocoryne albida brown a Google szerint, és most már látom hogy a kép alt szövegében is ott az infó :bookworm:
 
Egyedülálló módon a Tropica újrafotózta az összes(!) növényét, ez körülbelül 300 különféle csomagolású növényt jelent nagyfelbontásban. A munkát Jurijsnak és George-nak köszönhetjük egyébként, a Tropica felkérése ők fotózták be a növényeket. A webshopban folyamatosan cserélgetem a fotókat, a cserepesek és a zselések nagy része még hátravan, de az összes Aquadecor, PCS, MP, XL és gyűrűs növényről már az új képeket látjátok ha felmentek a shopba.
Tropica növényekkel már 10 éve foglalkozunk, szinte elképzelhetetlen, de 10 éve hétről-hétre hozzák a folyamatos magas minőséget mind csomagolás-szállításban, mind a növények minőségben. Jelenleg ők az egyetlen cég akiknél olyan működő webshop van a nagykereknek ahol folyamatosan látod a növények készletét.

Néhány kép ízelítőnek :love:😎
2_25.jpg4_14.jpgud_1.jpg
 
Back
Oldal tetejére