• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tropica system 95g Festo csappal

Román Péter

Kertész szaki
Sziasztok!

Elég sokat gondolkoztam hogy, tropicas szettet hogyan lehetne csappal elzárni. Aztán ihletet kaptam a festos kütyük láttán. És akkor jutott eszembe ha bírja az oxigént nagy nyomásba akkor bírnia kell a co2-is. Ugyan ezeket az elemeket lehet kapni a GA-ba.
Még tesztelés alatt a rendszer ha működik akkor a csap helyett, kap egy festos mágnesszelepet is! ;)

6-os cső jön ki a patronból aztán van egy 4-es átalakító, 4-es csap aztán tovább egy festos cső, és arra van rá húzva a gyári tropicas co2 cső(ott vannak a gyors kötözők), de csak biztosítás képen van.
Még ott kell biztosítani a dolgot :D

Képek:

S6305885
by romanpeter, on Flickr


S6305884
by romanpeter, on Flickr


S6305883
by romanpeter, on Flickr
 
Hát meg mondom az őszintét, ma csináltam próbálgattam elzártam ki nyitottam. Idái nem volt vele gond! De ma este elzárom és holnap kinyitom. Aztán naplózom a történteket!
Bízom benne hogy nem lesz vele gond. És hogy nem engedi el sehol a gázt... ;)
 
Most még nem, de szerintem ez a műanyag csap idővel el fog kopni, és ereszteni fog.
 
Hát nem tudom... Festos cucc azért ezek nem híresek kopásról... De van bőven miből cserélni :) De ha működik a dolog megy a helyére egy mágnes szelep! ;)
 
Napi 2 szer van használva nyit-zár ez nem túl sok! Igen tudom, hogy van saját topicja, de gondoltam csinálok külön topicot a szabályzás részének!
De adminok ha ez gond tegyétek át légyszíves az elöttem szóló topicjába! ;)
 
Back
Oldal tetejére