• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Trident (projekt)

Jön a pünkösdi hétvége, egy kattintás erejéig szakíts lécci egy kis időt!
Inkáb megkímélnék tőle mindenkit. :D Lassan emers elsz a stau, annyira nyírni kellene... 3 hete nem volt vízcsere... minden tápom elfogyott, minden pénzem is, mert kertépítés van ezerrel... és időm sincs kb semmi. Szerencsére egyelőre alga sem, némi zöld port és pár ecset pamacsot kivéve. A garnélák szaporodnak, az egyetlen hólyagcsigám sajnos elhullott, ezt leszámítva teljesen eseménytelen az akvárium sorsa. Terveztem anno egy iaplc shotot, illetve, hogy gatyába rázom hozzá az akvát, de az élet más forgatókönyvet írt. Nem biztos, hogy lesznek még képek erről az akváról. Restart egyelőre esélytelen, minden szempontból, és kreatív energiám is nulla. Talán majd egyszer végre eljutok a srácokhoz az új boltba és szívok magamba egy kis "NA spirit"-et. :)
De nagyon szépen köszönöm az érdeklődést, jól esett! :)
 
"Spirit" az lesz biztosan, csak már ilyen kis bébi méretű "64l-es nano" akváriumok nincsenek ám, arra készülj, mindent megháromszoroztak a srácok!:love:
 
Sziasztok!
Jó rég jártam itt, azóta sem történt semmi. Megy az akvárium, szinte önjáró üzemmódban. Időm, kedvem, energiám nem sok jut rá, pénzt is inkább másra költök mostanság (PC, kert, ilyesmik) hamarosan érkezik a harmadik csemete is, úgyhogy nem kívánom tovább naplózni, illetve a fórumon is vissza veszek/vettem a jelenlétből/követésből.
Motivációm nem igazán maradt a hobbi ilyen exhibicionista folytatására. Kreatív energiáim, érdeklődésem teljesen másfelé fordult, és az itteni szép munkák is inkább csak megerősítenek abban, hogy most nem érdemes energiát ölnöm ebbe az egészbe. :) Le a kalappal, nagyon szép dolgok születtek mostanság itt a fórumon.
Ha rendeztem soraimat, kész a kert (HA-HA!!!), és lesz elegendő ráfordítható idő és fókusz, akkor majd újrakezdem a naplózást.
Köszi mindenkinek a rengeteg tudásért, amit sikerült felszednem itt!
További sok sikert, és jó naplózát! (y)
A naplót ezennel lezárom. :D
 
Sziasztok!
Jó rég jártam itt, azóta sem történt semmi. Megy az akvárium, szinte önjáró üzemmódban. Időm, kedvem, energiám nem sok jut rá, pénzt is inkább másra költök mostanság (PC, kert, ilyesmik) hamarosan érkezik a harmadik csemete is, úgyhogy nem kívánom tovább naplózni, illetve a fórumon is vissza veszek/vettem a jelenlétből/követésből.
Motivációm nem igazán maradt a hobbi ilyen exhibicionista folytatására. Kreatív energiáim, érdeklődésem teljesen másfelé fordult, és az itteni szép munkák is inkább csak megerősítenek abban, hogy most nem érdemes energiát ölnöm ebbe az egészbe. :) Le a kalappal, nagyon szép dolgok születtek mostanság itt a fórumon.
Ha rendeztem soraimat, kész a kert (HA-HA!!!), és lesz elegendő ráfordítható idő és fókusz, akkor majd újrakezdem a naplózást.
Köszi mindenkinek a rengeteg tudásért, amit sikerült felszednem itt!
További sok sikert, és jó naplózát! (y)
A naplót ezennel lezárom. :D
Szia Laci!
Gratula a picihez, jó egészséget Nektek!
Őszintén sajnálom, hogy - ha csak időlegesen is - kiszállsz ebből a körből.
 
Back
Oldal tetejére