• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Törpe gömbhal - Carinotetraodon travancoricus

Szerintetek a törpe gömbhal megférhet-e a növényekkel?
Volt aki azt írta megcsípkedték rendesen a növényeket.
Terveztem garnélát de velük már több mint valószínű hogy nem kompatibilisek. :)
Max a nagyokkal, bár lehet azoknak is nekimennek.
Van valakinek tapasztalata?
 
lehetséges, hogy egy ilyen törpe pitbull megrágjon műanyag szigetelést? Nálam elég agresszívek a náluknál nagyobb halakkal is, de most vettem észre, hogy a belső szűrőm elektromos szigetelése is kicsit hiányos.... Holnap azért megnézem nagyító alatt is, de ha fognyomokat találok akkor levest főzök gömbhalból.
 
Sziasztok!

Látom elég régen írtatok ide de megkérdem,hogy rc garnikkal tartható e a törpe gömbhal vagy a kicsiket levadássza?

Valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? :)
 
Sziasztok!

Látom elég régen írtatok ide de megkérdem,hogy rc garnikkal tartható e a törpe gömbhal vagy a kicsiket levadássza?

Valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? :)

A múltkor pont ezt kérdeztem én is a GA-ban. Sajnos azt mondták, hogy nem igazán férnek el egymás mellett. Max amanokkal lehet őket békésen együtt tartani.
 
A múltkor pont ezt kérdeztem én is a GA-ban. Sajnos azt mondták, hogy nem igazán férnek el egymás mellett. Max amanokkal lehet őket békésen együtt tartani.
Köszi a segítséget,kár pedig úgy tetszenek ezek a halacskák,de garnikat sajnálnám ha kiirtanák.

Így jegelem ezt a dolgot. :(
 
Szerintem le. De sajnos valódi tapasztalatom nincs vele. Inkább csak fel szeretném pörgetni ezt a topikot mert nagyon tetszenek ezek a halak de többen beszéltek le róluk mint akik mellé álltak (a garnéláimat féltem)

Egyébként biztos van valami kevésbé morbid módja a szelektálásnak:bear:
 
Sajnos próbáltam, hónapok óta nincs bent hím, s amint meglátom hogy egy ifjonc szinesedik már rakom is át a másikba, de egyre többen vannak, anyu nem eszi a csemetéket, most úgy állok hogy a 20-asban van vagy 60-80 legalább, kínálgatom mindenhol de nem kellenek mert nőstények, :( a wc meg nem megoldás, akkor inkább eleség ;( a fene sem gondolta hogy 3 nőstény ennyit bír csinálni...
Ezért szereztem be egy gőtét, na az rájuk sem hederít, így kell valami más...
 
Nekem is nagyon tetszenek, de hol lehet őket esetleg beszerezni?
OTO-val, Amanoval és Neonnal lehet őket tartani?
 
Hello!

Nekem most sikerült 10 db-t vennem ezekből. Kérdésem, hogy mit esznek meg?
vettem sórákot, meg van fagyasztot kaja nekik. Száraz kaját állítolag nem nagyon szeretik.

Kinél mi vált be?
 
Back
Oldal tetejére