• Külső szűrőt keresel?

    Akkor a következő szűrőket áttekintő tájékoztató oldal neked készült. Gyári adatok, Green Aqua ajánlás és a fontosabb paraméterek. Szűrő választási tájékoztató.

    Tudtad, hogy az EHEIM 2275-ös szűrője az egyik legnépszerűbb termék a Professional 3 szériából? A Green Aqua-ban ezt a szűrőt önállóan 120-180 literes akváriumokhoz használjuk. 240 literes akváriumaink alatt két ilyen szűrő dolgozik tökéletesen.

    Ha szűk a keret, megfelelő alternatíva lehet a Tetratec EX 1200-as szűrő. A szűrőanyagokat később itt érdemes cserélni, de induláshoz megfelelő lehet.

    Tipp: Ha egy kis Purigennel kiegészíted a szűrőd, a vized kristálytiszta és színtelen lesz.

    További külső szűrők a Green Aqua kínálatából.

  • Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tidal 35

Beindítás után folyamatos kerregő hangot ad. Szétszedtem, összeraktam, tekergettem , sajna a hang maradt. Nagyon zavaró. Ez normális működés nála?
 
Beindítás után folyamatos kerregő hangot ad. Szétszedtem, összeraktam, tekergettem , sajna a hang maradt. Nagyon zavaró. Ez normális működés nála?
Uj a Tidal? Erdemes a rotornal szilikonspray-vel befujni, altalaban az okoz az ujaknal az elejen kerregest. Esetleg valahol levegot sziv, olyankor szorcsogo hangot ad.
 
az enyém is pár napig kerregett amikor új volt, szóltam is a GA-nak, hogy viszem visszafele, de amikor közeledett a 14-ik nap, hogy elálljak a netes vásárlástól, elmúlt... azóta némán teszi a dolgát... 😊
 
Uj a Tidal? Erdemes a rotornal szilikonspray-vel befujni, altalaban az okoz az ujaknal az elejen kerregest. Esetleg valahol levegot sziv, olyankor szorcsogo hangot ad.
Igen új. Befújtam, de pár óra múlva megint kerreg, de nem a levegő miatt. A tiétek teljesen néma?
 
Igen új. Befújtam, de pár óra múlva megint kerreg, de nem a levegő miatt. A tiétek teljesen néma?
Teljesen néma, akkor van hangja, ha a vízszint olyan mértékben csökken, hogy levegőt szív. Pár napot érdemes lenne járatni, ha lerakódik a megfelelő mennyiségű biofilm réteg, el kellene hallgatnia. Több db is megy nálunk, mindegyiknél ez a folyamat játszódott le, eddig bevált.
 
Teljesen néma, akkor van hangja, ha a vízszint olyan mértékben csökken, hogy levegőt szív. Pár napot érdemes lenne járatni, ha lerakódik a megfelelő mennyiségű biofilm réteg, el kellene hallgatnia. Több db is megy nálunk, mindegyiknél ez a folyamat játszódott le, eddig bevált.
Rendben, köszi :)
 
Sziasztok.
Egy 35 literes akváriumot szűrők egy Tidal 35-el. A víz kristálytiszta viszont a felszín tisztító nem igazán vált be. Nem látom egyáltalán hogy a skimmer részén szívná a vizet. Fullra van töltve matrixal a tetején egy vékony perlonnal. Mit csinálok rosszul? Próbáltam minden féle víz szintel és minden fokozaton.
 
Nekem sem tűnt fel, hogy hatékonyan szívna fentről. Ettől függetlenül hártyát nem láttam soha a felszínen.
 
Sziasztok!
Körülbelül milyen időtáv alatt kéne elkezdeni halkulnia (Tidal 35)? Lassan de biztosan kezd a kerregése kiidegelni... (2-3 napja megy és mellőle próbálok dolgozni)
Köszi!
 
Sziasztok!
Körülbelül milyen időtáv alatt kéne elkezdeni halkulnia (Tidal 35)? Lassan de biztosan kezd a kerregése kiidegelni... (2-3 napja megy és mellőle próbálok dolgozni)
Köszi!
Akkor valami nem stimmel vele... Nálam is teljesen hangtalanul üzemelt
 
Back
Oldal tetejére