• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

TheCineScaper

Szerintem pont jó a frontrész, olyan mintha épp félrahajtanád a dzsungelben az ágakat, leveleket és meglátod távolabb a templomot.
Engem jobban zavar a templom alatt a kő... ki van támasztva kerékcseréhez :D
Sajnos ami növények hivatottak lettek volna eltakarni azt a köves részt, nem a legtökéletesebb állapotban érkeztek és bár bármi megeshet, de nagyon úgy tűnik, hogy nem élték túl.
 
Szerintem pont jó a frontrész, olyan mintha épp félrahajtanád a dzsungelben az ágakat, leveleket és meglátod távolabb a templomot.
Engem jobban zavar a templom alatt a kő... ki van támasztva kerékcseréhez :D
Igen, ez volt a cél. Majd valamivel benövesztem a köveket, még nem alakult ki a végleges forma, mindig csak kutyafuttában jut rá idő. Most épp az agancs alga került elő :)
 
Máté, az ikertesód csatornáját ismered? Vagy te csinálod neki? :D (igazából annyira hasonlít minden jegyében, hogy még ezt is elhinném)
Nincs hozzá közöm, nekem is feltűnt a hasonlóság :) Igazàból a név is hasonlít kezdőbetűiben :) Jó, hát nem mindenkinek jönnek az ötletek önállóan. Először nekem furcsa volt, azt nem értem, hogy ennek így mi értelem.
 
Back
Oldal tetejére