• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

TheCineScaper

Hiánypótló! :) Még több ilyet tehetnél fel. Engem mondjuk a fényképezőgéppel szerezhető tapasztalatok érdekelnének, de a telefonos is tanulságos lehet.
Örülök, hogy hasznosnak találtad. Azért maradtam a mobilnál, mert az több embernek van és azért bőven akad benne potenciál. Nem tudom mennyire akarok ennél jobban belemenni az oktatásba, de félek, hogy nem lenne rá hatalmas igény.

Szuper lett az új vidi Máté :D[emoji106] Kár hogy ezt a stabit nem oldották meg az új telefonokban.
Szuper az akvárium is [emoji106]
Köszi :) Igen elég gáz, hogy csak szívsz, ha veszel egy ilyen cuccot. Persze, ha ki tudod kapcsolni a stabit, akkor nyertél. Azt hiszem ez csak androidnál megy. Furcsa, hogy ezzel nem számolt a DJI. Ez a régi formája az akváriumnak, majdnem 2 hónapja forgattam, már alig látszik a fa :D
 
Örülök, hogy hasznosnak találtad. Azért maradtam a mobilnál, mert az több embernek van és azért bőven akad benne potenciál. Nem tudom mennyire akarok ennél jobban belemenni az oktatásba, de félek, hogy nem lenne rá hatalmas igény.
A videód angol nyelvű. Gondolod nincsenek ezerszám azok akinek van akváriuma és egy DSLR-je? :)
 
A videód angol nyelvű. Gondolod nincsenek ezerszám azok akinek van akváriuma és egy DSLR-je? :)

De, persze, csak kezdésnek a telefon tűnt célszerűnek, ezt kérték többen. Nem zárkózom el a későbbiekben ettől sem, de nem az a tervem, hogy fotós-videós tanfolyamot indítok, csilliárd ilyen videó van a youtubeon.
 
Back
Oldal tetejére