• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

TheCineScaper

Szia Máté!

Érdekelne, hogy mennyiért és honnét lehet egy ilyen szettet beszerezni. Küldenél infókat. Előre is köszönöm!

Követem a naplóidat, szuper amit csinálsz!(y)

Üdv: Krisztián
 
Szia Máté!

Érdekelne, hogy mennyiért és honnét lehet egy ilyen szettet beszerezni. Küldenél infókat. Előre is köszönöm!

Követem a naplóidat, szuper amit csinálsz!(y)

Üdv: Krisztián

Szia! Köszi :) Én a gyártótól kaptam, de tizen pár ezer Ft.


Hozzám is jöhetnek az infók ezzel a miniscape-el kapcsolatban :)
Eddig úgy gondoltam, hogy csak 1 nanónak van hely a nappaliban, de ez akárhol elfér!

Ideális választás :)

Ez alapján megtaláljátok
877a43d158f91769f110f36a83c36ea8.jpg
 
Van pár ötletem karácsonyra! :D

A legeleje a legizgibb, de az egész nagyon hangulatosra sikeredett. (y) Ráadásul a legeslegkedvencebb hardscape nanom került a végére. Kár, hogy Vincent most nem lábatlankodott.
Ha jól fogok viselkedni, talán még egy skim nekem is lesz a fa alatt!;)
 
A legeleje a legizgibb, de az egész nagyon hangulatosra sikeredett. (y) Ráadásul a legeslegkedvencebb hardscape nanom került a végére. Kár, hogy Vincent most nem lábatlankodott.
Ha jól fogok viselkedni, talán még egy skim nekem is lesz a fa alatt!;)

Köszi :) Tudnád mit vadásztam ezt a rettenetes 2xl-es pulcsit :) Vincent csak az otthoni kontenteknél tud okoskodni, a stùdióba nem cipelem el. No meg nem is kell annyit szerepelnie, még a végén megunjátok :)
 
A lenti képen kancsókák vannak, ugye? Ilyen növényeket @Zuzmi kockájában találhatunk.
A te wabid olyan dús, oda kicsi lesz ez a pilács, kell majd indítanod még egy tálat!:p
 
Back
Oldal tetejére