• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

TheCineScaper

szerintem gyepnek mehetne fissidens... mikor mindenki lehülyézett akkor folytatnám hogy ... mini nobilis.
ezek után még egy bolbitis-t mondanék hogy valami 'nagy' is legyen benne... bolbitis nano :D

és ezekkel már annyiba lenne a növényesítés mint egy rendes nagy növényes akváriumnál ;)
 
Sok lesz a jóból Máté [emoji3][emoji3],nekem is jöhet egy PM érdekelnek a micro világok.
Nem is az a legnagyobb kérdés hogy milyen talajt rakj majd bele hanem az hogy milyen növényt.
Én frankón beültetném HC vel az egész alját és kész is.Mohát ne merj rakni bele [emoji16]

Küldöm :D Marsilea hirsutara gondoltam, no meg mohára, esetleg hydrocotile.
 
szerintem gyepnek mehetne fissidens... mikor mindenki lehülyézett akkor folytatnám hogy ... mini nobilis.
ezek után még egy bolbitis-t mondanék hogy valami 'nagy' is legyen benne... bolbitis nano :D

és ezekkel már annyiba lenne a növényesítés mint egy rendes nagy növényes akváriumnál ;)

Mini bolbitis tényleg jó lenne :)
 
Ma nekiláttam az ùj stùdióm összerakásának. Muszáj volt teret bővìtenem, mert már nem fértem el a régi helyen. Vettünk ma egy csomó bùtort, azokat kéne összeraknom. Le kell még festeni pár dolgot, meg ezt-azt felfùrni. Nem kis móka, de bìzom benne, hogy pár nap alatt a végére érek.
89f81718f3e9255a1d6225cc8cb5db59.jpg
Ez a bambusz polc a kedvencem, hamarosan jelentkezem :)
 
Back
Oldal tetejére