• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

TheCineScaper

Tudom, hogy sokan utálják a szobrokat, nem természetes cuccokat az akváriumban, ennek ellenére engem mégis érdekel a dolog. Szerintem ezt is elő lehet úgy adni, hogy ne keltsen gagyi hatást. Úgy döntöttem, hogy létrehozok egy Lost World szériát, aminek a következő darabja egy letűnt maja templom lesz egy 50x50x50 es kockában. A templomot egy nagyon kedves és elképesztően tehetséges barátom faragta nekem.
a4a0c151eaf06f36491f50038a18a374.jpg
 
Tudom, hogy sokan utálják a szobrokat, nem természetes cuccokat az akváriumban, ennek ellenére engem mégis érdekel a dolog. Szerintem ezt is elő lehet úgy adni, hogy ne keltsen gagyi hatást. Úgy döntöttem, hogy létrehozok egy Lost World szériát, aminek a következő darabja egy letűnt maja templom lesz egy 50x50x50 es kockában. A templomot egy nagyon kedves és elképesztően tehetséges barátom faragta nekem.
View attachment 76169
Már most nagyon kíváncsian várom mit hozol össze ebből! ;)
Miből készült, mikor kezded az építést?:D
 
Már most nagyon kíváncsian várom mit hozol össze ebből! ;)
Miből készült, mikor kezded az építést?:D

Valami spéci betonból van, elvileg bírja a vizet, gyakorlatilag majd kiderül :D
Folyamatosan dolgozom rajta, de még kell egy csomó cucc. Az akvárium készül, az állványt is csinálom, a világítást is ki kell még találnom. Pár hét még kell neki. A növénylistát sem találtam ki, ide várnám az ötleteket. Ez szinte full DIY projekt, csak a szűrő lesz gyári.
 
A szikláról lelógó indaszerű növényeket tudnék elképzelni, talán tripartia és/vagy montecarlo, alulra pedig max nagyon apró levelű bucékat, a szikla néhány mélyedésébe pedig valamilyen pici moha mehetne. :unsure:
 
A szikláról lelógó indaszerű növényeket tudnék elképzelni, talán tripartia és/vagy montecarlo, alulra pedig max nagyon apró levelű bucékat, a szikla néhány mélyedésébe pedig valamilyen pici moha mehetne. :unsure:

Köszi, hasonlóra gondoltam én is. Cuba CO2 nélkül elvan?
 
Tudom, hogy rá gondoltàl, de cuba van itthon és nem kéne vennem :)
Ja, így ok. :D Meg lehet próbálni, elég közel lenne a felszínhez, hátha megmarad. Csak nem biztos, hogy szépen fog lefelé nőni, csökevényes, kicsi indákat növesztene, az meg annyira nem szép. Növénykeresős topikban dobd fel, szép nagy mc telepeket lehet szerezni jó áron.
 
Back
Oldal tetejére