• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

TheCineScaper

Molnár Máté

VIP kertész
Végre algamentes a kis 7 decis. Elég sokat szìvtam vele. Visszavettem a világìtási időt napi 6 órára és tettem bele még mohát és Limnobiumot. Pár szál növény is rengeteget számìt algásodási szempontból egy ilyen kicsi akváriumban. A tápozás továbbra is 1 csepp sárga tropica / hét.
be4cfcee6ef4301f767c0bb395c63be6.jpg
7a7a484b37e5c54b66a60a3eb1f8fe0a.jpg

Molnár Máté

VIP kertész
Hiánypótló! :) Még több ilyet tehetnél fel. Engem mondjuk a fényképezőgéppel szerezhető tapasztalatok érdekelnének, de a telefonos is tanulságos lehet.
Örülök, hogy hasznosnak találtad. Azért maradtam a mobilnál, mert az több embernek van és azért bőven akad benne potenciál. Nem tudom mennyire akarok ennél jobban belemenni az oktatásba, de félek, hogy nem lenne rá hatalmas igény.

Szuper lett az új vidi Máté :D Kár hogy ezt a stabit nem oldották meg az új telefonokban.
Szuper az akvárium is
Köszi :) Igen elég gáz, hogy csak szívsz, ha veszel egy ilyen cuccot. Persze, ha ki tudod kapcsolni a stabit, akkor nyertél. Azt hiszem ez csak androidnál megy. Furcsa, hogy ezzel nem számolt a DJI. Ez a régi formája az akváriumnak, majdnem 2 hónapja forgattam, már alig látszik a fa :D

Cipo3

VIP kertész
Örülök, hogy hasznosnak találtad. Azért maradtam a mobilnál, mert az több embernek van és azért bőven akad benne potenciál. Nem tudom mennyire akarok ennél jobban belemenni az oktatásba, de félek, hogy nem lenne rá hatalmas igény.
A videód angol nyelvű. Gondolod nincsenek ezerszám azok akinek van akváriuma és egy DSLR-je? :)

Molnár Máté

VIP kertész
A videód angol nyelvű. Gondolod nincsenek ezerszám azok akinek van akváriuma és egy DSLR-je? :)
De, persze, csak kezdésnek a telefon tűnt célszerűnek, ezt kérték többen. Nem zárkózom el a későbbiekben ettől sem, de nem az a tervem, hogy fotós-videós tanfolyamot indítok, csilliárd ilyen videó van a youtubeon.

Molnár Máté

VIP kertész
Sokan kérték, ezért összeraktam egy LostWorld 2.0 verziót egy tutorial kedvéért.

30x30x30 GA nem opti üveg, Eheim Classic 150, Ada 301 lámpa
Amazonia talaj, Redmoor, Pala törmelék, Seiryu kövek

Sok microsorum és bolbitis, Saggitaria subulata, pár tő bacopa, rotala, hydrocotyle plusz egy csipet moha.
A vízfelszínre a szokásos limnobium.
9d55b48ce524c76f6df5d88b1c953062.jpg 4bf6d13e0088a89d71ac8a29c9be9536.jpg5988b1692a1020bfae7d5ecb4cb7d853.jpg

Oldal tetejére