• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech TheBrownCave

Sziasztok!

Régóta terveztem az akváriumom újraépítését. Rengeteget olvasok és sok videót nézek, külföldi és magyar oldalakon egyaránt. Mivel rám is kihat a most kialakult helyzet és home officeban kell dolgozom, így egész nap bámulhatom a kis víz alatti világom. Nem nagyon tetszett már az akvárium régi "semmilyen" képe. Mivel már hónapokkal ezelőtt elkezdtem minden szükséges dolgot beszerezni, ezért megvenni már semmit nem kellet hozzá. Egyedül a háttérnek való fóliát nem vettem meg, pedig minden nap útba esett munkába menet, de mégis úgy voltam vele, hogy majd holnap.. szóval ezt a matt, kissé áttetsző fólia dolgot kellett csak egyedül megoldanom. Úgy gondolom sikerült! Nagyon precízen felhelyezett sütőpapírral! :p Ha eljutok majd egyszer odáig, természetesen csere lesz belőle, de a célnak teljesen megfelel.
És akkor egy kép a tegnapi alkotásomról, én nagyon elégedett vagyok vele és magammal. :X3:Kíváncsian várom a növények növekedését.
Előkészületekről és az elemekről majd írok! (Kő a fa tetején csak súlynak van ott, később kikerül onnan.)thisis.jpg
 
Back
Oldal tetejére