• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes the wedding

Sziasztok, nyaralásból visszatérve növénytenger fogadott, azaz már majdnem hogy mocsár, csodálom hogy a szomszédom még tudott kaját adni nekik..
Az akva még stabilan ketyeg bár már a végét járja. hamarossan döntöre jutok hogyan tovább! beszereztem még pár faanyagot, a következö pár hétben építgetek szorgossan! Kösz hogy benéztél!IMG_3709.JPG
 
Sziasztok, nyaralásból visszatérve növénytenger fogadott, azaz már majdnem hogy mocsár, csodálom hogy a szomszédom még tudott kaját adni nekik..
Az akva még stabilan ketyeg bár már a végét járja. hamarossan döntöre jutok hogyan tovább! beszereztem még pár faanyagot, a következö pár hétben építgetek szorgossan! Kösz hogy benéztél!View attachment 63711

Ezt csak akkor szedném szét, ha nagyon építeni akarnék és nem lenne hely másik akvanak :) Szerintem gyönyörű! :)
 
Sziasztok, nyaralásból visszatérve növénytenger fogadott, azaz már majdnem hogy mocsár, csodálom hogy a szomszédom még tudott kaját adni nekik..
Az akva még stabilan ketyeg bár már a végét járja. hamarossan döntöre jutok hogyan tovább! beszereztem még pár faanyagot, a következö pár hétben építgetek szorgossan! Kösz hogy benéztél!View attachment 63711
Baromi jó, hogy középen a réseken àt lehet làtni kissé...
Most bomba formàban van!
Kis fazonírozàs utàn én most fotóznàm be.
 
Back
Oldal tetejére