• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes the wedding

a héten megejtettem pár fotót persze állványról,csövek nélkül! egyenlöre feldolgozás alatt a tartalom, restartolni fogom az akváriumot ugy döntöttem!
ezt a naplót meghagyom neki!
az akvárium hömérséklete felemelkedett 25 fokra ugyhogy beüzemeltem a klímát! majd a fejleményekröl beszámolok, hang, hatásfok, stb!
bár mondjuk túlméretezett a klima :ROFLMAO:! szekrényen kívül tudtam csak elhelyezni, mivel a 3 tagú szekrény keskenynek bizonyult! a szoba összképét kicsit rontja, de nem vészes, akinek nem tetszik nem néz oda! (y) jöjjön egy kép róla és segédjéről..;) Szép estét !25,05.jpg4911f5403ea83605fd3e993e1c6e3f90.jpg25,05.jpg
 
Utoljára módosított:
Az akváriumi klima meghozta a várt eredményt, vízhöfok 23 fok, napközben kb óránként kapcsol be a hüttés 2 percre, hangja van! meglepett! ventillátorhang! ha szekrénybe lenne ami nem teljessen zárt azt mondanám hibátlan a hüttő! az éjjel történtekről nem tudok beszámolni,aludtam!:D
 
a héten megejtettem pár fotót persze állványról,csövek nélkül! egyenlöre feldolgozás alatt a tartalom, restartolni fogom az akváriumot ugy döntöttem!
ezt a naplót meghagyom neki!
az akvárium hömérséklete felemelkedett 25 fokra ugyhogy beüzemeltem a klímát! majd a fejleményekröl beszámolok, hang, hatásfok, stb!
bár mondjuk túlméretezett a klima :ROFLMAO:! szekrényen kívül tudtam csak elhelyezni, mivel a 3 tagú szekrény keskenynek bizonyult! a szoba összképét kicsit rontja, de nem vészes, akinek nem tetszik nem néz oda! (y) jöjjön egy kép róla és segédjéről..;) Szép estét !View attachment 56134View attachment 56135
Nagyon szép lett az aki!Lassan kinövöd ezt a méretet!Remélem nevezel vele az IALPC-RE!
 
Nagyon szép lett az aki!Lassan kinövöd ezt a méretet!Remélem nevezel vele az IALPC-RE!
Köszönöm Patrik! megpróbálom igen! viszakapom a fényképet, és nevezek! tervben van a nagyobb, de még be szeretnék ebben a méretben egy pár scapet rendezni! meg ha nagyobb akvárium lesz akkor RGB-k is kellenek, arra megmég gyüjtenem kell! de lesz! még kell egy év s meglesz a cigipénzböl (y) elmennék hozzád egy eszmecserére, ha vmikor lesz pár órád!:cool:
 
Köszönöm Patrik! megpróbálom igen! viszakapom a fényképet, és nevezek! tervben van a nagyobb, de még be szeretnék ebben a méretben egy pár scapet rendezni! meg ha nagyobb akvárium lesz akkor RGB-k is kellenek, arra megmég gyüjtenem kell! de lesz! még kell egy év s meglesz a cigipénzböl (y) elmennék hozzád egy eszmecserére, ha vmikor lesz pár órád!:cool:
Persze szívesen varlak,majd egyeztetünk idő pontot(mert az kevés van)!
 
Sziasztok, rég jártam már a naplómban, sokminden nem történt!, vízcserék , nyaralás, pár új lakó, növények vágása ! lassan megérik az új scape!!
amióta a hömérséklet ugymond állandó a klímának köszönhetően 23 fok! az ottók nagyon mennek! a 11 böl 3 láttam napi szinten aktívnak a többi lazsált most megfordult az arány! nem tudom minek köszönhető. az akva indulása óta 2 távozott a vadászmezökre!
Jártam a GA ban s megkaparintottam az avató utáni hétfön, a maradék 3 gébet, ami ott se lehetett volna mivel @Matyi kihalászta öket elvileg..
hát ezúttal elvannak mint a befött nálam! tulélték a kalandott, persze az elsö pár napban nem láttam öket, amit nem is csodállok, hisz van böven hova bújanak!:D Green jadek is jöttek 10en, mostmár a csapat kb 25 re rúg amiket bele tettem az akváriumba, plusz a szaporulat! ugyhogy nem tudom mennyien lehetnek :confused:
persze vegyessen vannak, szelektálom öket ahogycsak tudom! kössz hogy erre jártál!(y)
 
Nagy meleg ellenére él és virul mindenki!!
Haverok!
Az ottók valahogy mumusok nálam, vagy nem idáig 4db hullott el a napló indítás óta :unsure:
Co2 viszavéve sötétzöld a dc-m, az utóbbi idöbe igen sok növény ment ki sajnos, talán majd most méréklödik, az új scape még érik. szept közepére tervezem az indítást, ha szerencsém lesz beérik a HAC-ra:) A gébek haláliak bár most csak egy mutatta magát:rolleyes: Alga van bár mértékkel, de legalább a lakókat nem kell pluszba etetnem mindennap! kapnak decsak heti egyszer:cool:
örültem ha erre jártál(y)1b723434-73d5-4e28-8a01-c1195187ce14.jpg IMG_3531.JPG
 
Szerintem 3-4 hónap alatt hozta ezt a formát! fissidens néven vettem a GA ban.. dehogy amugy miféle lövésem sincs:cool:
Köszönöm a válaszod. Nekem van legalább 3 féle (szerintem), de egyik sem ilyen szép, és pláne nem 3-4 hónap alatt. Egyik-másik több, mint egy éve vegetál, és most kezd hajtásokat hozni. Igaz, nem optimálisak a körülmények, nem lágy vízben tartom stb.
 
Köszönöm a válaszod. Nekem van legalább 3 féle (szerintem), de egyik sem ilyen szép, és pláne nem 3-4 hónap alatt. Egyik-másik több, mint egy éve vegetál, és most kezd hajtásokat hozni. Igaz, nem optimálisak a körülmények, nem lágy vízben tartom stb.
Tropicától van Fissidens fontanus! megtaláltam a tábláját! a GAban vettem! nálam nem igaz rá hogy lassan növő! már egy pár gombócnyit kidobtam:notworthy:
 
Back
Oldal tetejére