• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The tunnel of green

Nagy nap a mai. Elbontásra kerül a berendezés. 1.5 évet üzemelt tökéletesen algamentesen. Sok szép emlék fűződik hozzá de tovább kell lépni. Sokat tanultam ebből a berendezésből, amit remélhetőleg kamatoztatni tudok az új scapeben. :)
Egy utolsó fotó az összképről és egyben a napló lezárása is. :)

Köszönöm hogy figyelemmel kísértétek és hogy sokszor segítettetek és kommenteltetek!

DSC_0662.jpg
 
Ez igazán gyönyörű volt, az egyik nagy kedvencem.
👍
Viszont az új elképzelésbe szerintem nem illene hátulra ez a színes árnyalat, ráadásul én is emelés párti vagyok, így továbbra is azt érzem, nagyon egyforma a csúcsok magassága, azon mindenképp variálnod kellene egy picit, de szerintem maradjon csak a zöld gyep, akár többféle előtérit szépen egymásba futtatva.
 
Ez igazán gyönyörű volt, az egyik nagy kedvencem.
👍
Viszont az új elképzelésbe szerintem nem illene hátulra ez a színes árnyalat, ráadásul én is emelés párti vagyok, így továbbra is azt érzem, nagyon egyforma a csúcsok magassága, azon mindenképp variálnod kellene egy picit, de szerintem maradjon csak a zöld gyep, akár többféle előtérit szépen egymásba futtatva.

Én is nagyon szerettem és valamelyest az ez előtti akvárium ha még emlékeztek rá a a rainbow valley fantázianevű akva után nagy előrelépésnek éreztem hogy a minimalista stílus után sikerült egy elég erős magas növényzetű hardscape összerakása amit fent is tudtam tartani. Az elején nagy kihívás volt a sok metszés, homok csere, miegymás de a végére már nagyon belejöttem :)
Megpróbálok emelni ott a dolgokon :) Meglátjuk mit tehetek, már rajta vagyok :D

OFF: A seiryu kövekkel, ha nem akarod megtartani őket egy későbbi projektedhez, keresd meg kérlek @Trappista barátunkat, őket biztosan érdekelné, mert szép színű, csodás textúrájú kövek.:)

A kövek egyelőre maradnak, hol az egyik hol a másik kövekből szoktam építkezni, ha lesz következő scape akkor biztos az lesz a következő, ha nem akkor pedig eladásra kerülnek majd biztosan. :)
 
Nagy nap a mai. Elbontásra kerül a berendezés. 1.5 évet üzemelt tökéletesen algamentesen. Sok szép emlék fűződik hozzá de tovább kell lépni. Sokat tanultam ebből a berendezésből, amit remélhetőleg kamatoztatni tudok az új scapeben. :)
Egy utolsó fotó az összképről és egyben a napló lezárása is. :)

Köszönöm hogy figyelemmel kísértétek és hogy sokszor segítettetek és kommenteltetek!

View attachment 81138
Nagyon szép scape, ha osszejon hasonlo lenne nekem is a cél 😃
 
Back
Oldal tetejére