• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The Spider

Ha csak estére lime a dc (szóval akkor akkor lime mikor a növények a leginkább hasznosítják a co2t?!) akkor nem lehet hogy nem is a bubiszámon, hanem a co2 beoldás hatékonyságán és a co2 mágnesszelep korábbi kapcsolásán kellene elgondolkodni?
A mágnes szelep bekapcsolása, majdnem 2 órával hamarabb kapcsol be mint a világítás. A hatékonyságon, lehet valami. De így is 2 ellentétes és hosszanti oldalról kavarog a víz. Az áramlat sem erős.
Amióta feltekertem , így már 4 órától lime zöld a DC.
 
A mágnes szelep bekapcsolása, majdnem 2 órával hamarabb kapcsol be mint a világítás. A hatékonyságon, lehet valami. De így is 2 ellentétes és hosszanti oldalról kavarog a víz. Az áramlat sem erős.
Amióta feltekertem , így már 4 órától lime zöld a DC.
Az lenne az igazi, hogy amikor a lampad feloltodik, mar meglenne a co2 szint.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
11,00-19,30. Estére lesz a DC lime zöld.
Ha esetleg megtudnäd figyelni, a többiek ahogy ajänlottäk inditsd a co2 öt meg egy fel oraval elöbb ha lehet! ha legkesöbb egy masfel oraval teljes lämpänäl limeul a dc-d akkor haladsz a cel fele! en is elöbb kell majd inditsam a co2öm, en pl 3oräval inditok elöbb holnaptol!
 
Az lenne az igazi, hogy amikor a lampad feloltodik, mar meglenne a co2 szint.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Majd meglátom a napokban, mit produkál. Ma 2 óra késése volt, mert csak lámpa bekapcsolásánál tudtam állítani, mert addig nem láttam semmit.
 
Ha esetleg megtudnäd figyelni, a többiek ahogy ajänlottäk inditsd a co2 öt meg egy fel oraval elöbb ha lehet! ha legkesöbb egy masfel oraval teljes lämpänäl limeul a dc-d akkor haladsz a cel fele! en is elöbb kell majd inditsam a co2öm, en pl 3oräval inditok elöbb holnaptol!
Fontolóra veszem, de előbb meg kell várnom hogy mit produkál a következő napokban.
 
Nem gondolkodtál esetleg a difi cserén?
Horror tudom, nekem doaqua 30 as majd egy 50 es volt egy márka de égésföld volt a porlasztásnál!!!
50 es ugy porlasztott majdnem mint egy twinstar mini[emoji106]
A 30 as sokkal gagyibb volt!


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Nem gondolkodtál esetleg a difi cserén?
Horror tudom, nekem doaqua 30 as majd egy 50 es volt egy márka de égésföld volt a porlasztásnál!!!
50 es ugy porlasztott majdnem mint egy twinstar mini[emoji106]
A 30 as sokkal gagyibb volt!


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Már egy ideje tervezem hogy veszek ebben is egy Neo Akril-t. Nekem az tetszik legjobban ahogyan porlaszt.
 
Vagy építs egy külső reaktort bypassal, affinitásod megvan hozzá.
Az a legtökéletesebb beoldás a legkisebb macerával. (Plusz nem kell tisztítani a kerámiát, stb.)

Ha diffúzor akkor neo tényleg a legjobb választás! Nekem van DoAqua 15d és neo mini, simán ugyanaz a szint porlasztásban. Viszont a neo kerámiája előbb koszolódik el, ahogy nézem.
 
Vagy építs egy külső reaktort bypassal, affinitásod megvan hozzá.
Az a legtökéletesebb beoldás a legkisebb macerával. (Plusz nem kell tisztítani a kerámiát, stb.)
Gondolkodtam már ezen, mivel nem egy rossz ötlet.(y) De ezt még a közeli jövőre tartogatom. Még egyenlőre bajlódok ezekkel a porlasztókkal. Nálam inkább a hely a probléma.:( Már nem tudom , hogy mit hova tegyek. A szekrényem, valójában, én állványnak nevezném, nem szekrénynek. Nincs ajtója, középen van egy polc. Így szinte semmilyen technikát nem tudok bele rakni. A szűrőm, majdnem a állvány előtt van. A 10 kg palackról ne is beszéljünk. Én is azon vagyok mit te, egy akváriumos pinyó. De még egy darabig dolgozgatni kell rajta. Egyedül egy kicsit lassabban megy.:);)
 
Gondolkodtam már ezen, mivel nem egy rossz ötlet.(y) De ezt még a közeli jövőre tartogatom. Még egyenlőre bajlódok ezekkel a porlasztókkal. Nálam inkább a hely a probléma.:( Már nem tudom , hogy mit hova tegyek. A szekrényem, valójában, én állványnak nevezném, nem szekrénynek. Nincs ajtója, középen van egy polc. Így szinte semmilyen technikát nem tudok bele rakni. A szűrőm, majdnem a állvány előtt van. A 10 kg palackról ne is beszéljünk. Én is azon vagyok mit te, egy akváriumos pinyó. De még egy darabig dolgozgatni kell rajta. Egyedül egy kicsit lassabban megy.:);)
Ha esetleg oda jutsz, szivesen adok neked egy ilyen diy reaktort. Tartsd eszben.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére