• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The Spider

Csak nem sötétebb vizekre akarsz evezni?:jimlad:
Biztosan nem. Nem az en vilagom. Ha mar szeretem a szobrokat, nemerem be egy halom vassal ami allitolag sas. Talan egy stadion elott lattam. A lillyre gondoltam. Keresek ra uveg fujot vagy mit.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Eleocharis parvula el kezdet szépen terjeszkedni. Már a homokban is látszanak az új szálak, pedig ott, nincs is táptalaj. Az normális hogy a régi szálak megbarnulnak és elkezdenek rohadni? vagy csak nálam van ez. Vagy a átültetés megviselte? Ma le vágtam, mert rondította a látványt.
 
Eleocharis parvula el kezdet szépen terjeszkedni. Már a homokban is látszanak az új szálak, pedig ott, nincs is táptalaj. Az normális hogy a régi szálak megbarnulnak és elkezdenek rohadni? vagy csak nálam van ez. Vagy a átültetés megviselte? Ma le vágtam, mert rondította a látványt.
Az este mikor ezt írtam, már nem tudtam csinálni képeket a Eleocharis parvula új hajtásokról.
DSCF6521.JPG DSCF6522.JPG DSCF6524.JPG
 
Ma megvolt a rendszeres heti vízcsere, némi alga irtás. Még volt egy kis barkácsolás is. Kevésnek tartottam a szűrő hatékonyságát, felire lefojtva . Teljesen nyitott állapotban, a üveg beömlőn, csobogott volna a víz felszíne .Így ma barkácsoltam egy Y ágat, és beiktattam a régi beömlőt. Most full-on megy a szűrő és szép lassú áramlással. Reménykedem hogy jó lesz és hoz valami eredményes változást. Meg azt vettem észre, mind ha a halak is jobban éreznék magukat, mert most a víz felszín alatt 5-10cm-re úszkálnak. Eddig a közép tájtól nem igazán jöttek fel, csak mikor kaját kaptak.
Ma van a 29-ik nap és a pókból lassan nem fog látszani semmi.

Ez a jelenlegi állapota:
DSCF6591.JPG

DSCF6593.JPG
DSCF6594.JPG
 
Back
Oldal tetejére