• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The seventh day

Lőttem közelit a két kis újonc, nagy kedvenc növénykémről. Nevezetesen Microcarpea minima 'merrill' és Hydrocotyle tripartita 'mini', szépen nőnek. Az ültetésük nagyon egyszerű volt, könnyen szétszedhető volt - én a dobozból kiszedve nem találtam a gyökerükön zselét, így le sem mostam, csak ültettem. Dackorszakot nem fedeztem fel az ültetés után egyiknél sem - igaz már beállt akvába kerültek.

192.JPG

192a.JPG

192b.JPG

Végül: Buce mini Dark Coin
192c.JPG
 
Évi, ez egyre ütősebb lesz.
Érdekes, hogy minden életszakaszában más és más arcát mutatja, de mindegyik szép a maga módján. Nekem ez a mostani tetszik eddig a legjobban.👍
Pompás, káprázatos. Azok a kis verticillata fejecskék ámulatosak, nagyon eltaláltad.
A faágon a különféle mohalombok is őrült különlegesek és épp jó méretűek még, szépen nyírod őket.
Imádom az akváriumaidat.❤
Ha lenne HAC, szerintem ez méltó lenne oda!🏆
 
Évi, ez egyre ütősebb lesz.
Érdekes, hogy minden életszakaszában más és más arcát mutatja, de mindegyik szép a maga módján. Nekem ez a mostani tetszik eddig a legjobban.👍
Pompás, káprázatos. Azok a kis verticillata fejecskék ámulatosak, nagyon eltaláltad.
A faágon a különféle mohalombok is őrült különlegesek és épp jó méretűek még, szépen nyírod őket.
Imádom az akváriumaidat.❤
Ha lenne HAC, szerintem ez méltó lenne oda!🏆
Huu. Nagyon szep lett! Nem baj ha usznunk kell kutyussal, azt is szeret. Meg patakban pancsolni! Meses kirandulas ebben a csodas erdoben.

Köszi csajok! ☺
Csilla, elárulom, azok a lombok teljesen spontán, maguktól olyanok, amilyenek. Sosem nyírtam meg őket, a mini fissit még csak nem is telepítettem. Magától nőtt oda, teljesen a természet alkotta.
A Mini Christmas mohát nyítram meg eddig kétszer, nehogy elszemtelendjen.
Még 1 kis nyírás, fazonírozás itt-ott és szerintem fotózható állapotba kerül.
 
Jobb felén belóg a két ág között az az egy szál valami (HRA?), szerintem zavaró, azt sem ártana fotózás előtt visszametszeni.✂
 
Kifejezetten jót tett neki a fazonigazítás!👍

Bár @viktorlantos biztosan bejelölne meg pár helyet, amit a versenyfotó előtt még igazítani lehetne egy picit, hogy a zord bírák szemét ne bántsa.:X3:
 
Kifejezetten jót tett neki a fazonigazítás!👍

Bár @viktorlantos biztosan bejelölne meg pár helyet, amit a versenyfotó előtt még igazítani lehetne egy picit, hogy a zord bírák szemét ne bántsa.:X3:

Most csak a túlnőtt növényeket nyírtam meg és dugdostam vissza. Jó, tudom, azzal a pár szál Rotala bonsai-jal is megtehettem volna, de majd legközelebb.
 
Back
Oldal tetejére