• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

The Secret Land

Ramen said:


Dani, ez úton is köszönöm szépen a tippet. Nagyon sejtelmes nevet sikerült kitalálnod. Innentől kezdve ez lesz az aki neve, Te meg a keresztapja
:D

Igazán illik a név az akihoz, nagyon tuti lett ;)
 
Ramen said:
Ígértem a hét elején, hogy teszek fel képet. Ma végre volt időm és nem utolsó sorban energiám, hogy elkészítsem. Jelen pillanatban így néz ki, de reményeim szerint pár hét múlva indul a következő.



Dani, ez úton is köszönöm szépen a tippet. Nagyon sejtelmes nevet sikerült kitalálnod. Innentől kezdve ez lesz az aki neve, Te meg a keresztapja :D
Nagyon szép!Köszi a képet! :thumbup: Ha így nézne ki az akváriumom,akkor soha nem számolnám fel.Ezt az akit nem tudom megunni!
Viszont kiváncsi vagyok mi lesz a következő,csoda! :mrgreen:
 
Örülök neki, hogy még mindig tetszik. :)

Hát az IAPLC kimaradt sajnos, de oda ütősebb akival mernék csak nevezni. (Látva, hogy csak kis hazánkból milyen akik indultak.)

HUGO said:
:shock: Jól megbokrosodtál! :clap:

Hát nem lehet panasz egyik növényre sem. Nagyon szépen benőtték a nekik szánt területet. A narrow minimum 10x-re nőtt az eredetihez képest, míg a parvulla annyira sűrű hogy a legutóbbi nyírás után már az aljzatot sem lehetett látni. Kivéve elől a narrow árnyékában. Ott sajnos kicsit romlott az állapota.

ui.: Valaki tudna segíteni, hogyan tudom véglegesen megváltoztatni a naplóm nevét? :?
 
Ramen said:
Örülök neki, hogy még mindig tetszik. :)

Hát az IAPLC kimaradt sajnos, de oda ütősebb akival mernék csak nevezni. (Látva, hogy csak kis hazánkból milyen akik indultak.)

HUGO said:
:shock: Jól megbokrosodtál! :clap:

Hát nem lehet panasz egyik növényre sem. Nagyon szépen benőtték a nekik szánt területet. A narrow minimum 10x-re nőtt az eredetihez képest, míg a parvulla annyira sűrű hogy a legutóbbi nyírás után már az aljzatot sem lehetett látni. Kivéve elől a narrow árnyékában. Ott sajnos kicsit romlott az állapota.

ui.: Valaki tudna segíteni, hogyan tudom véglegesen megváltoztatni a naplóm nevét? :?

A legelső hsz címét változtasd meg ;)
 
Az utóbbi időben elég sok időt töltök az ukaps fórumon és mindig örömmel nézek be Mark Evans naplóiba. Ahol nagyon megtetszett az egyik hangulatképének a beállítása. Igyekeztem saját akimról is készíteni egy ilyen képet. Fogadjátok szeretettel! ;)



ui.:Bocsi a buborékokért, de a lámpa lekapcsolása előtt készült a fotó!
 
Szia. Gyönyörű szép a parvula gyeped! Egy kérdés. Az esőztetőt méretre vágtad, hogy beférjen jobb oldalra? Nekem 2071-es szűrőm van, de a 30 centi mély aki oldalára nem fér be.
 
Köszi szépen srácok.

Az aki jelenlegi formájában már nem üzemel, a délelőtt folyamán szétszedésre került. Már az új hardscape található benne szárazon.

Narrow:


Többi növény:


Egy grátisz kép rólam munka közben: :D

 
Back
Oldal tetejére