• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The Red Island

A helyzet, itt is továbbra is stabilnak tűnik. Indítás óta, az alga nem ütötte fel a fejét. A mohák csak dúsulnak, de az jó a garnéláknak. Egy két rotala-t visszavágtam.

Távollétembe, egy brigi , öngyilkos lett, padlón kötött ki.:( A snowball-okat, ma egyet sem láttam, szerintem elkoptak.:(:mad:
DSCF8217.JPG

DSCF8218.JPG DSCF8243.JPG DSCF8244.JPG DSCF8245.JPG DSCF8220.JPG DSCF8226.JPG DSCF8227.JPG DSCF8242.JPG DSCF8182.JPG
 
A helyzet, itt is továbbra is stabilnak tűnik. Indítás óta, az alga nem ütötte fel a fejét. A mohák csak dúsulnak, de az jó a garnéláknak. Egy két rotala-t visszavágtam.

Távollétembe, egy brigi , öngyilkos lett, padlón kötött ki.:( A snowball-okat, ma egyet sem láttam, szerintem elkoptak.:(:mad:
View attachment 54810

View attachment 54811 View attachment 54816 View attachment 54817 View attachment 54818 View attachment 54812 View attachment 54813 View attachment 54814 View attachment 54815 View attachment 54809
itt a nyár elolvadtak a hógolyók... Nálam még fehérlik tőlük a víz :)
 
Nincs mit hozzáfűznöm ehhez a naplóhoz. Eddig probléma és zökkenő mentesen ment minden, és remélem így is marad. Csak annyi hogy 1-2 élőlény el(ki)kopott vagy öngyilkos lett. De ilyen az élet.:)

Ha a külföldi munkám befejeződik , akkor lesz időm egy drasztikus nyírást beiktatni, mert ráfér.
DSCF7580.JPG DSCF8273.JPG
 
Hát, ezt rendesen lekopasztottad!:jawdrop:
A tripartitát teljesen kikapáltad?
A mohákat is tövig visszavágtad, Te aztán nem viccelsz!

Mi van a garnélákkal, a dzsungelből előkerültek apróságok?
 
Hát, ezt rendesen lekopasztottad!:jawdrop:
A tripartitát teljesen kikapáltad?
A mohákat is tövig visszavágtad, Te aztán nem viccelsz!

Mi van a garnélákkal, a dzsungelből előkerültek apróságok?
Szia Csilla!
Hát igen, elégé a mohák közzé csaptam. Majdnem olyan lett mint a kezdetnél.
A tripartitát, csak előröl kapáltam ki, mert elkezdet szemtelenkedni, de még maradt a oxydátor mellet egy kicsi.
A CRS létszám teljes, meg ahogy láttam, van még 2 snow is. Azt hitem hogy kikoptak.
Kicsiket nem láttam, de 2 petés CRS-t visszont igen.
 
Még mindig nem kell a láng mohából?

Köszönöm, de épp ma mutattam Henriknek, hogy nálam valami felismerhetetlen gubanccá alakul ez a moha, tehát nagyon köszönöm, elég ez a mostani adag.
A cameroon viszont imád nálam, ami remek érzés és jól is mutat, ahogy tekereg a fán.

Remélem, a CRS csapatod hamarosan bővül, a túlélő snowballok meg akár sokasodhatnak is, ki tudja.
A mohának néha jót is tesz, ha ennyire visszanyírod, a tripartita meg csak nálam vegetál, máshol egy kis darabkából is bokor lesz egy hét alatt.
Hamarosan benövi az oxydátorod!:LOL:
 
Mivel itt sem írtam rég a naplómba, de nem is volt mit. A tegnapi napon végeztem egy kis nyírást, meg megtépkedtem egy kicsit a mohákat, mert elkezdtek megint elszabadulni. Hoztam egy pár képet,a mostani állapotról, a tegnapi vízcsere után:
DSCF8635.JPG

DSCF8636.JPG

DSCF8637.JPG
 
Back
Oldal tetejére