• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The Red Island

Itt is megvolt a szűrő takarítás(előszűrő, perlon). 2 ml baci kultúra adagolás és kiszedtem a vadasokat.
Itt 2 Amano, úgy gondoltak (vagy megbeszélték) hogy a száraz talajra lépnek, mert az este, a terasz ajtó előtt találtam mind 2őt, egymás mellett.:(
De viszont a CRS csapat bővült 11 fővel.
Egyéb változások nem történtek, azon kívül hogy nő a gaz és már ráférne egy nyírás. Már lassan nem "vörös sziget" hanem "zöld sziget"
DSCF7982.JPG

DSCF7987.JPG DSCF7983.JPG DSCF7988.JPG DSCF7990.JPG DSCF7995.JPG DSCF7996.JPG DSCF8002.JPG DSCF7999.JPG DSCF8003.JPG
 
De jó neked, hogy ilyen szép a lángmohád és felfelé nő!
A monte carlo lassan teljesen befut a homokba.
A CRS csapat honnan igazolt hozzád? Ők biztosítják, hogy a sziget RED maradjon!:love:
 
A brigikről, egy normálisabb képet nem tudok csinálni. Olyanok mint a higany.:D
Én az urokat csak úgy tudom (magamhoz képest) jól lekapni, ha nem őket akarom fényképezni. :D Mindig beúsznak a képbe, és a telefon rájuk fókuszál, amikor valami tök mást próbálok megörökíteni. Bezzeg, ha a halakat szeretném, elúsznak, homályosak, megfordulnak. A gébekkel vagyok még így, bármit csinálok, bárhogy állítgatom a telefont, a fejük mindig homályos lesz. Biztos megnézték a Kör videót.
 
Én az urokat csak úgy tudom (magamhoz képest) jól lekapni, ha nem őket akarom fényképezni. :D Mindig beúsznak a képbe, és a telefon rájuk fókuszál, amikor valami tök mást próbálok megörökíteni. Bezzeg, ha a halakat szeretném, elúsznak, homályosak, megfordulnak. A gébekkel vagyok még így, bármit csinálok, bárhogy állítgatom a telefont, a fejük mindig homályos lesz. Biztos megnézték a Kör videót.
Az én telefonom nem alkalmas ehhez a feladathoz, és a fényképezőgép meg lusta.:D
 
Állíts be rá automata fókuszt, sorozat kép készítést, aztán hagyd az akvárium előtt egy órára. :D
Ez a telefon , még a jó megvilágított tárgyakat sem tudja jó lekapni. Legyen az mozgó vagy álló kép. A Gigabyte nem fejlesztette úgy ki a kameráját mint a más telefonok, meg szerintem nem vásárolta meg más gyártóktól sem. De viszont annyiból jó, hogy a net nincs bekapcsolva, 1 teljes töltéssel, 2 hétig bírja zene hallgatással vagy telefonálással egyűt. 2 év alatt ezt tapasztaltam.:)
 
Ez a telefon , még a jó megvilágított tárgyakat sem tudja jó lekapni. Legyen az mozgó vagy álló kép. A Gigabyte nem fejlesztette úgy ki a kameráját mint a más telefonok, meg szerintem nem vásárolta meg más gyártóktól sem. De viszont annyiból jó, hogy a net nincs bekapcsolva, 1 teljes töltéssel, 2 hétig bírja zene hallgatással vagy telefonálással egyűt. 2 év alatt ezt tapasztaltam.:)

nincs baj ezekkel a képekkel, gondolom nem méteres nagyítás lesz belőlük, képernyőn teljesen jó (szerintem)
 
Back
Oldal tetejére